نمایندگان آسیایی تحت تاثیر تغییرات و دربی

دیدار همیشه حساس استقلال و پرسپولیس باعث شده آن ها هیچ توجهی به زمان محدود و بسیار کم ارسال اسامی برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیدار داربی دو تیم استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی حذفی امروز در حالی برگزار می شود که هر دو تیم کمتر از پنج روز برای گرفتن بازیکنان جدید و ثبت اسامی آن ها برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا فرصت دارند و هنوز هیچ خبری از هیچ کدام از دو باشگاه برای جذب بازیکنان جدید برای هر چه قویتر شدن نمایندگان ایران در آسیا نیست.


براساس دستورالعمل ارسالی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ها می توانند با بازیکنان جدید در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور یابند و بر همین اساس فهرست بازیکنان شرکت کننده هر تیم می بایست ۱۵روز قبل از اولین بازی به دست مسولان برگزار کننده رقابت ها برسد.


با توجه به برگزاری اولین دیدار استقلال و شهر خودرو در ۲۴شهریور و سپاهان و پرسپولیس در ۲۵شهریور آن ها به ترتیب تا نهم و دهم شهریورماه وقت دارند اسامی بازیکنان را که شامل ورودی ها جدید تیم ها نیز می شود به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کنند که فرصتی محدود و بسیار کم برای هر چهار نماینده ایران می باشد .


با توجه به ترکش های دربی به تیم بازنده که همواره چند روزی ادامه دارد، مدیران این دو تیم کار بسیار سختی برای ساماندهی و اعزام تیم به لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت ، ضمن اینکه  از دو تیم دیگر سپاهان و شهر خودرو تنها انتقال دانیال اسماعیلی فر به سپاهان نهایی شده است که نشان می دهد آن ها نیز دست کمی از دو تیم مطرح پایتخت ندارند و در بازار نقل و انتقالات کمرنگ ظاهر شده اند.

بیشتر بخوانید:

حسینی به دنبال اولین کلین شیت دربی

تمرین سبک پرسپولیس در هتل قبل از دربیتگ ها


دربی استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس تهران فوتبال ایران استقلال پرسپولیس پرسپولیس-استقلال جام حذفی فوتبال