نمایندگان سازمان لیگ از برخی از ورزشگاه های تیم‌ها بازدید کردند

سهیل مهدی، مسئول کمیته صدر مجوز حرفه ای سازمان لیگ از برخی از ورزشگاه های تیم های لیگ برتری و دسته اول بازدید کرد و روند بازسازی آن ها را مطلوب توصیف کرد ......

سهیل مهدی، مسئول کمیته صدر مجوز حرفه ای سازمان لیگ از برخی از ورزشگاه های تیم های لیگ برتری و دسته اول بازدید کرد و روند بازسازی آن ها را مطلوب توصیف کرد.

 درباره بازدید‌های اخیرش از ورزشگاه‌های برخی از شهر‌ها قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر و دسته اول، اظهار داشت:

برخی از بازدید‌ها انجام شده و بخشی دیگر هم هنوز مانده که در روز‌های آینده انجام خواهد شد. در این سفر‌ها از اصلاحاتی که در ورزشگاه‌ها برای استانداردسازی انجام شده, بازدید کردیم. به طور مثال در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر کار‌هایی انجام شده و پیشرفت‌هایی صورت گرفته است. همچنین چمن ورزشگاه شهید باهنر کرمان به طور کامل در حال تعویض است و باید تا قبل از آغاز مسابقات آماده شود. بازدید‌هایی هم از ورزشگاه‌های تبریز و مشهد داشتیم. در ورزشگاه نقش جهان اصلاحاتی انجام شده, همچنین رختکن ورزشگاه فولادشهر نیز در حال بازسازی است و حتماً به مسابقات خواهد رسید.

به گزارش مدال، وی درباره اصرار باشگاه نساجی مازندران برای بازی در ورزشگاه شهید وطنی تصریح کرد:

ما فقط می‌گوییم که ورزشگاهی آماده شده یا خیر و تصمیم نهایی را کمیته مسابقات خواهد گرفت. روی پیشرفت ورزشگاه‌ها کار می‌کنیم و اینکه بازی در این ورزشگاه برگزار شود یا نشود با تصمیم بهاروند (رئیس سازمان لیگ) و کمیته مسابقات خواهد بود.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره ایرادهای ورزشگاه شهید وطنی عنوان کرد:

یکی از ایرادهای اساسی این بود که فضای رختکن‌ها محدود بود اما با ساخت فضا‌های جدید که برای آماده شدن آن شبانه روز در حال کار کردن هستند, امیدوارم این ورزشگاه برای میزبانی از بازی‌‌های نساجی آماده شود.

مهدی درباره وضعیت باشگاه نفت مسجد سلیمان و  اینکه آیا اعضای هیئت مدیره و تیم مدیریتی این باشگاه به سازمان لیگ معرفی شده‌اند یا خیر، گفت:

باشگاه نفت مسجد سلیمان امروز (سه‌شنبه) با ارسال مدارکی به سازمان لیگ, مدیران جدیدش را معرفی کرده است. منتظر هستیم مدارک‌ به دست ما برسد, البته پیش از این نواقص ورزشگاه‌شان را به آنها اعلام کرده بودیم و باید با انتخاب مدیرعامل جدید برای برطرف کردن این ایرادها نیز اقدام شود.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال