نمرات خیره کننده طارمی از سایت های خارجی

مهدی طارمی از وب سایت معتبر هواسکورد و گل پوینت پرتغال، نمرات بسیار خوبی کسب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قطعا هفته سی و دوم لیگ برتر پرتغال را باید به نام مهدی طارمی نوشت. مهاجم ایرانی پورتو در یک شب استثنایی، موفق شد هم در باز کردن دروازه فارنسی و هم در دادن پاس گل، مقابل این تیم دبل کند تا یک شب فوق العاده را برای خودش به ثبت برساند.


در این دیدار و در همان دقیقه ششم، طارمی پس از عبور از مدافعین حریف و در درون ، با خطای آنها سرنگون شد و داور یک خطای پنالتی به سود پورتو اعلام کرد. خود طارمی پشت این توپ ایستاد و آن را وارد دروازه حریف کرد. مهاجم ایرانی پورتو در ادامه نیز دو پاس گل به تونی مارتینز و لوئیس دیاز داد تا نیمه نخست با برتری ۳ بر صفر پورتو به پایان برسد.


در نیمه دوم نیز طارمی موفق شد یک گل دیگر به ثمر برساند. او پس از عبور از میان مدافعین حریف، از پاس اوتاویو مونتیرو نهایت استفاده را برد و با شوتی دقیق به گوشه دروازه، گل چهارم پورتو را به ثمر رساند و در دقیقه ۶۳ نیز جایش را به اوا نیلسون داد.


پس از پایان این بازی، طارمی به عنوان بهترین بازیکن زمین نیز انتخاب شد و همچنین از سایت های معتبر خارجی نمرات بسیار خوبی کسب کرد. وب سایت معروف هواسکورد پس از پایان بازی به عملکرد طارمی در این بازی نمره فوق العاده ۹.۷ را اعطا کرد. نمره بالایی که در مواقع کمی از سوی هواسکورد به بازیکنان داده می شود.

هواسکورد معمولا به هت تریک های مسی و رونالدو یا درخشش خیره کننده بازیکنان نمرات نزدیک به ۱۰ را در نظر می گیرد ولی آنها دیشب به طارمی نمره ۹.۷ دادند. شاید اگر او در بازی می ماند و هت تریکش را کامل می کرد، نمره ۱۰ را به چنگ می آورد.


وب سایت گل پوینت پرتغال نیز به طارمی نمره ۸.۶ را داد و او را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد. گل پوینت درباره طارمی نوشته است: نمایش عظیم طارمی. این ایرانی در حمله مهار نشدنی بود. او با به ثمر رساندن یک گل از روی نقطه پنالتی و پس از آن دو پاس گل درخشان و یک گل دیگر در آغاز نیمه دوم، کارش را به پایان رساند.

وب سایت گل پوینت که به دادن نمرات کم مشهور است، با این اوصاف برای طارمی نمره ۸.۶ را در نظر گرفت.

آنالیز عملکرد طارمی در گل پوینت. مهاجم ایرانی پورتو ۶۳ دقیقه برای تیمش به میدان رفت و شب باشکوهی داشت. ۲ گل، ۲ پاس گل و ۲ پاس کلیدی. چی از این بهتر!


امتیاز ۸.۶ از گل پوینت نیز نشان دهنده عملکرد خوب او است. دو شوت از سه شوت او درون چارچوب بودند، دو پاس کلیدی، شش پاس ارزشمند در حمله و شش دوئل موفق خلاصه عملکرد طارمی است. به نظر می رسد ترکیب او با تونی مارتینز در خط حمله پورتو، در حال بهبود و تأثیرگذاری است.


وب سایت سوفااسکور نیز با اعطای نمره ۹.۸ به طارمی، او را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد. اپلیکیشن فوت موب نیز نمره ۹.۵ را برای طارمی در نظر گرفت و او را به عنوان بهترین بازیکن زمین برگزید.

سوفااسکور بالاترین نمره را به طارمی داد. نمره ۹.۸ و عنوان بهترین بازیکن میدان.

این هم از فوت موب و نمره ۹.۵ برای طارمی.

تگ ها


پورتو مهدی طارمی فوتبال