نمره قبولی نکونام در جدال با مدعیان

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در سه هفته آغازین لیگ و در جدال با مدعیان عملکرد خوب و موفقی را از خود بر جای گذاشت....

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در سه هفته آغازین لیگ و در جدال با مدعیان عملکرد خوب و موفقی را از خود بر جای گذاشت.

به گزارش مدال، فولادی‌ها در سه هفته متوالی و در سه دیدار سخت به ترتیب در تهران مقابل استقلال، در اهواز مقابل سپاهان و در مشهد مقابل شهر خودرو به میدان رفتند و بعد از دو مساوی قابل توجه مقابل استقلال و سپاهان، موفق به شکست دادن تیم صدر جدلی شهر خودرو در مشهد شدند.

سرخ پوشان اهواز دو بازی از این سه بازی را خارج از خانه به میدان رفتند و دو گلی که آنها در این بازیها زدند، بعد از دقیقه ۹۰ بود که این هم نشان از آمادگی خوب بدنی و برنامه ریزی این تیم تا آخرین ثانیه‌های بازی دارد.

فولادی‌ها ابتدا در هفته دوم و در حالی که یک بر صفر از استقلال در تهران عقب بودند در دقیقه ۹۶ بازی را به تساوی کشیدند، سپس در هفته سوم توانستند تیم صدر جدولی سپاهان را با نتیجه بدون گل متوقف کرده و آنها را از صدر جدول پایین کشیده و سرانجام در هفته چهارم در مشهد مقابل صدرنشین تازه لیگ به میدان رفته و با گل دقیقه ۹۲ میزبان شان را شکست دادند.

شاگردان نکونام در پایان هفته چهارم ۵ امتیازی شدند و در جایگاه نهم جدول قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

نکونام: به 6 تیم بالای جدول نمی‌توان نزدیک شد

تگ ها


عملکرد جواد نکونام نکونام فولاد کارنامه مربیگری نکونام اخبار فولاد خوزستان فوتبال