نمی توانیم بیش از حد روی هالند حساب کنیم

لوسین فاوره سرمربی دورتموند می‌گوید که به دلیل حضور فعال ارلینگ هالند در بازی‌های ملی آنها نمی توانند روی این بازیکن برای بازی فردا مقابل لاتزیو خیلی حساب باز کنند....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم ماجراجوی این فصل لیگ قهرمانان اروپا فرداشب در یک بازی جذاب به مصاف یکدیگر خواهند رفت. لاتزیو و دورتموند فردا در حالی اولین مسابقه خود در چمپیونزلیگ ۲۱-۲۰۲۰ را برگزار می‌کنند که می‌توان از آنها به عنوان شانس‌های اصلی گروه F رقابت ها برای صعود به مرحله بعد نام برد.

ارلینگ هالند یکی از بهترین بازیکنان دورتموند طی ماه های اخیر بوده و گل های زیادی برای زنبور ها به ثمر رسانده است؛ با این حال او در وقفه بازی های ملی نیزا فعال ظاهر شد و با تیم ملی کشور یعنی نروژ بازی های فشرده ای انجام داد؛ موضوعی که باعث شده سرمربی دورتموند نتواند به شکل ۱۰۰ درصدی برای بازی فردا روی او حساب باز کند.

لوسین فاوره در این باره گفت: " ما نمی توانیم بیش از حد روی ارلینگ هالند حساب باز کنیم چرا که در بازی های ملی به شکل پیوسته در ترکیب تیم ملی کشورش حضور داشت. همچنین مارکو رویس نیز به دلیل مصدومیت غایب خواهد بود. او باید خیلی مراقب خودش باشد. ما همچنین وضعیت لوکاژ پیژچک را ارزیابی خواهیم کرد و در مورد او تصمیم گیری می کنیم."

تگ ها


بروسیا دورتموند لوسین فاور ارلینگ هالند مارکو رویس