نمی توان قدرت یوونتوس را کتمان کرد

داویده کالابریا در بازی برابر یووه برای میلان در نقش هافبک دفاعی به میدان رفت....

به گزارش "ورزش سه"، دیوید کالابریا پس از بازی در نقش هافبک دفاعی در برابر یووه، راجع به تجربه‌اش از بازی در این پست غیر معمول صحبت کرده است. در پی محرومیت ساندرو تونالی و با مصدومیت اسماعیل بن‌ناصر و ابتلای کرونیچ به کرونا، دفاع راست میلان مجبور شد در خط هافبک برای تیمش به میدان برود.

داوید کالابریا پس از مسابقه برابر یووه در باره تجربه خود در پست هافبک گفت: "خیلی سال بود که در این پست بازی نکرده بودم، اما مربی صبح امروز در تمرینات به من نشان داد که چطور باید حرکت کنم. به من گفته شده بود که حرکات  آرون رمزی و کریستیانو رونالدو را محدود کنم تا بین خطوط بمانند تا فرانک کسیه کمی در عمق‌تر باشد. کار سختی بود و من به تیم بابت شیوه بازی‌مان افتخار می‌کنم. یووه تیمی بسیار قدرتمند است و نمی‌شود این مسئله را کتمان کرد. نکات مثبت زیادی را از این نمایش می‌توانیم بیاموزیم."

داویده کالابریا همچنین زننده تک گل میلان در بازی بود و  مهر تاییدی بر نمایش قدرتمندش دراین فصل زد. اکنون به نظر می‌رسد زمان زیادی از آن مقطع که او محبوبیتی در بین هواداران میلان نداشت و در آستانه جدایی از این تیم بود، گذشته است.

داویده کالابریا همچنین در پاسخ به این سوال که "آیا درست است که عدم حضور تماشاگران به موفقیت میلان در این فصل کمک کرده"، گفت: "بازی در سن‌سیرو وقتی تماشاپران شروع به همهمه یا بیشتر از آن می‎‌کنند، آسان نیست. شاید در ابتدا این موضوع به ما کمک کرد اما حالا ما دلتنگ هوادارانمان هستیم و آنها می‌توانستند امشب به ما انگیزه و توانی مضاعف بدهند تا به جریان مسابقه بازگردیم.  امیدوارم که با شروع واکسینه کردن مردم، به زودی شاهد حضور هواداران در جایگاه‌ها باشیم."

تگ ها


آث میلان کریستیانو رونالدو یوونتوس