نمی‌خواهیم شانس حضور در قهرمانی آسیا را بگیریم

رئیس فدراسیون هندبال گفت: پس از بررسی‌هایی که انجام دادیم، با وجود هزینه‌ها و محدودیت‌ها، تصمیم گرفتیم در مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا شرکت کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال از اعلام آمادگی ایران برای حضور در این مسابقات خبر داد و گفت:  پس از بررسی‌هایی که انجام دادیم، با وجود هزینه‌ها و محدودیت‌ها، تصمیم گرفتیم از این فرصت هم برای رشد و توسعه هندبال بانوان کشورمان استفاده کنیم.ما نمی‌خواستیم شانس حضور در مسابقات از دختران بگیریم و با مشخص شدن زمان و مکان این رقابت‌ها  با ارسال نامه‌ای جهت شرکت در این رقابت‌ها به صورت رسمی ثبت نام کردیم.

 وی در مورد معرفی کادر فنی تیم ملی بانوان تاکید کرد: در چند روز آینده کادرفنی تیم ملی بانوان را معرفی می‌کنیم‌.

رئیس فدراسیون هندبال در پاسخ به این سوال که اردوهای تیم ملی از چه زمانی آغاز خواهد شد، گفت: اردوهای این تیم را بلافاصله آغاز خواهیم کرد تا بانوان هندبالیست کشورمان در بهترین شرایط ممکن تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی تیم ملی برگزار کنند.

گفتنی است، در صورتی که تعداد تیم‌های حاضر در مسابقات هندبال قهرمانی زنان آسیا بیش از  ۱۲ تیم باشد، شش تیم برتر این رقابت‌ها جواز حضور در مسابقات قهرمانی زنان جهان ۲۰۲۳ را کسب خواهند کرد در غیر اینصورت سهمیه قاره آسیا پنج تیم خواهد بود.

تگ ها


هندبال تیم ملی هندبال هندبال