نمی دانم دیگر برای نساجی چه کار کنم/ تیم مشکل روحی دارد

قائمشهر-سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، پس از قبول شکست تیمش برابرتیم صنعت نفت آبادان به این نکته بسنده کرد، که من مانده ام ونمی دانم که دیگر برای نساجی چه کار باید بکنم....

به گزارش خبرنگار مهر، وحید فاضلی شامگاه یکشنبه پس از شکست یک برصفر تیمش نساجی مازندران برابر میهمانش صنعت نفت آبادان درنشست خبری افزود: فشارهای جانبی بیرون از موقعیت فنی ومسابقه ای که برای بازیکنان و هجمه‌هایی که وجود دارد، بر روی بازیکنان سنگینی می‌کند و این موارد خارج از دایره انصاف است.

وی افزود: در بحث فنی که کادر فنی همه توان وتلاش خود را به کارمی گیرد، هرچند به هواداران تیم نساجی نیز حق می‌دهم که از نتایج تیم نگران باشند.

نساجی تیم برترمیدان بود

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه دربازی برابر تیم صنعت نفت آبادان که پیش از بازی با تیم نساجی درمکان دوم جدول حضور داشت، اما مالکیت بازی تا ۷۰ درصد در اختیار تیم ما بود، ادامه داد، همه دیدند که در این بازی تیم نساجی صاحب پنج موقعیت ۱۰۰ درصد روی دروازه تیم صنعت نفت شده بود که یکی از موقعیت‌ها ضربه پنالتی بود که متأسفانه به گل تبدیل نشد.

فاضلی افزود: تیم نساجی در این بازی به خوبی موقعیت ایجاد می‌کرد و حداقل ۵۰۰ پاس دربین بازیکنان ما رد وبدل شده بود.

وی در عین حال از عملکرد بازیکنان تیمش ابراز رضایت کرد و گفت، از بازیکنان که شرافتمندانه بازی کردند و تا لحظه آخر تلاش کردند و جنگیدند، تشکر می‌کنم.

وی اضافه کرد، که توان بازیکنان نساجی در زمین درهمین است، امروز تیم نساجی مقابل تیم دوم جدول بازی کرد وباید درمقابل پرسید که تیم میهمان چند موقعیت گل داشت.

برنامه‌های سازمان لیگ به ضررتیم نساجی

سرمربی تیم نساجی مازندران دربخش دیگری از این نشست خبری، بار دیگر به این نکته اشاره کرد که من به هواداران حق می‌دهم وآنها ولی نعمتان ما هستند، گفت، انتظار دارم که هواداران نیز منصفانه با واقعیت تیم نساجی کنار بیایند واین بازی را یک بار دیگر نگاه کنند که تیم ما دراین بازی چند موقعیت درشش قدم تیم صنعت نفت ایجاد کرده بود.

فاضلی افزود: متأسفانه با برنامه‌هایی که سازمان لیگ دراین فصل تدوین کرده، تیم نساجی درهر ۵ روز یک مسابقه انجام می‌دهد که درچین شرایطی امکان حتی تمرین منظم وریکاوری کامل مقدور نیست.

وی ادامه داد، از سوی دیگر، داوری‌های هفته‌های اخیر را هم به ناکامی‌های هفته‌های گذشته تیم نساجی هم اضافه کنید.

تیم مشکل روحی وروانی دارد

سرمربی تیم نساجی مازندران درپاسخ به این پرسش که چرا تیم شما درامر گلزنی ناموفق عمل می‌کند واین ضعف در کجا هست، گفت، تیم ما قطعاً دارای مشکل روحی و روانی است واگر مشکل بدنی بود که تیم ما خلق موقعیت نمی‌کرد، هرچند اعتقاد دارم که ضربه آخر زدن هم کار هر بازیکنی نیست واگر ضربه آخر هربازیکنی تبدیل به گل می‌شد، الان قیمتش درلیگ برترچه رقمی بود؟

فاضلی توضیح داد، که البته ما ضربه زدن آخر درتیم داشتیم وحتی زمانی که به نساجی آمدم به دنبال جذب روح اله باقری بودم که درنهایت با تیم دیگری قرارداد بست وخودم تمام این هجمه‌ها را به خودم می‌گیرم.

وی درپایان ازمالک ومدیریت باشگاه نساجی قدردانی کرد وگفت، هرآنچه کادرفنی تیم نساجی تا به کنون درخواست کرده، اجرا وانجام شده وازاین نظر من تشکر می‌کنم.

تگ ها


تیم فوتبال نساجی مازندران وحید فاضلی لیگ برتر فوتبال ایران