نمی‌دانم چه اتفاقی برای شهاب زاهدی افتاده است/ او پسر مثبتی است

مدافع تیم فوتبال المپیک دونتسک اوکراین گفت: شهاب زاهدی پیشنهادی داشت و جایی که می‌خواست برود را انتخاب کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، «ایگور اسنورنیتسین» مدافع اوکراینی تیم فوتبال المپیک دونتسک درباره اینکه آیا اطلاعی از وضعیت شهاب زاهدی مهاجم ایرانی این تیم دارد؟ گفت: صادقانه بگویم؛ نمی دانم. به صورت عمیق وارد این ماجرا نشدم. او پیشنهادی داشت و تصمیم گرفت که کجا برود اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. ما به ترکیه پرواز کردیم و مربی به ما گفت که شهاب رفتار متفاوتی را نسبت به قبل پیش گرفته است. همانطور که می‌بینید او به تیم دوم منتقل شد. حداقل در این کمپ تمرینی در ترکیه، شهاب با تیم اصلی تمرین نمی‌کند.

وی در خصوص اینکه چه چیزهایی از شهاب زاهدی می‌داند تصریح کرد: من با شهاب صحبت کرده‌ام اما گفتگو با او کمی سخت بود. شهاب انگلیسی صحبت می‌کند ولی انگلیسی من خیلی خوب نیست. شهاب زبان روسی را یک مقدار متوجه می‌شود چون مدتی در اوکراین بوده است. او پسر مثبت و یک فوتبالیست خوب است. نمی‌توانم چیز بدی درباره شهاب بگویم.

مدافع تیم المپیک دونتسک درباره اضافه شدن «یحیی توره» به کادر فنی تیم المپیک دونتسک هم گفت: از طریق اینترنت متوجه این خبر شدم. یک جلسه تمرینی داشتیم و تصمیم گرفتیم این خبر را با کادر فنی چک کنیم و آنها هم تایید کردند. البته که از شنیدن این خبر خوشحال شدم. او بازیکن بزرگی بوده است.

تگ ها


شهاب زاهدی تیم فوتبال المپیک دونتسک اوکراین زوریا لوهانسک