نمی دانیم لیگ برتر والیبال ۹۹ چند تیمی است!

رییس سازمان لیگ والیبال اعلام کرد از حالا نمی تواند تعداد تیم های لیگ برتر در فصل جدید را پیش بینی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فدراسیون والیبال در همان اولین روزهای شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت لیگ برتر این رشته در سال ۹۸ را نیمه کاره رها کند و بدون تعیین قهرمان به این مسابقات پایان دهد.


حالا که مسابقات ملی از جمله لیگ ملت های والیبال و المپیک ۲۰۲۰ هم به تعویق افتاده، این انتظار می رود که فدراسیون برای لیگ برتر سال ۹۹ برنامه ریزی بهتری داشته باشد. 


شهرام عظیمی، رییس سازمان لیگ والیبال درباره برنامه فدراسیون برای فصل جدید لیگ برتر به "ورزش سه" گفت: مشغول برنامه ریزی هستیم و چند جلسه را در روزهای اخیر با رییس فدراسیون برگزار کردیم. البته منتظریم تا نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا را درباره شروع مسابقات ورزشی بدانیم تا بر اساس آن برنامه ریزی دقیق تری کنیم. قطعا با توجه به عدم برگزاری بازی های ملی می توانیم طوری برنامه ریزی کنیم که لیگ امسال مدت زمان بیشتری داشته باشد. اگر همه چیز به خوبی پیش برود، تلاشمان این است که تاریخ شروع لیگ را جلو بکشیم و هر تیمی هفته ای یک مسابقه برگزار کند.


وی در پاسخ به این سوال که لیگ برتر در سال ۹۹ با چند تیم برگزار می شود، عنوان کرد: چون لیگ به اتمام نرسید، نمی توانیم بگوییم تیمی از سال قبل سقوط کرده. البته در حال تنظیم ظوابطی هستیم که بر اساس آن شاید برخی از تیم ها نتوانند در لیگ برتر حاضر شوند. پای قوانین و ضوابط خیلی سفت و سخت می ایستیم. مهمترین مساله هم موضوع مالی است که باشگاهها باید تا قبل از شروع لیگ بعدی با بازیکنان و مربیان خود و همچنین فدراسیون تسویه حساب کرده باشند. به همین خاطر من از الان نمی توانم بگویم لیگ برتر با چند تیم برگزار می شود.

بیشتر بخوانید:
حذف پلی‌آف لیگ برتر فوتسال شتاب‌زده بود 
شیوع کرونا؛ مانع نصب تندیس سیامند رحمان
استخدام ۲۳ قهرمان در وزارت ورزش و جوانان 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران منهای فوتبال والیبال