نمی‌شد بیشتر از این فوتبال را تعطیل کرد/ برد برای استقلال مهم است

پیشکسوت آبی پوشان گفت: از آنجایی که استقلالی‌ها می‌خواهند رقابت بر سر قهرمانی را تا هفته‌های پایانی گرم نگه دارند، پیروزی برابر فولاد برای آنها بسیار مهم است....

اصغر طالب نسب در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در خصوص بازی استقلال و فولاد از الان نمی‌توان نظر داد چون شرایط دو تیم قطعا با شرایط پیش از تعطیلات تفاوت داشته است. اما اگر ملاک شرایط پیش از تعطیلات دو تیم باشد باید گفت استقلال تیمی تهاجمی است و فولاد تیمی است که در کارهای دفاعی تبحر دارد و تقابل خط حمله خوب استقلال با خط دفاعی مستحکم فولاد باید دیدنی باشد.

پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: فوتبال دنیا تاکنون تعطیلاتی اینچنین طولانی را تجربه نکرده بود و این اتفاق برای نخستین بار در دنیا به وقوع پیوسته ست. نباید انتظار داشت که کرونا هیچ تاثیری بر روی فوتبال و کیفیت آن گذاشته باشد. امیدوارم فدراسیون فوتبال آنقدر توانایی داشته باشد که برگزاری لیگ برتر و لیگ یک با تمهیدات لازم بهداشتی باشد و همه شیوه نامه‌های ابلاغی از سوی وزارت بهداشت در آن رعایت شده باشد.

وی اضافه کرد: نمی‌شد بیشتر از این فوتبال را تعطیل نگه داشت و باید ورزش هم مثل همه مشاغل دیگر در کنار کرونا ادامه حیات داشته باشد. بازیکنان هم باید کمک کنند تا شیوه نامه های بهداشتی هرچه بهتر رعایت شود. 

طالب نسب در خصوص شرایط آبی پوشان تصریح کرد: پیروزی در اولین بازی برای استقلال بسیار مهم است. آنها می‌خواهند رقابت برای قهرمانی تا پایان ادامه دهند و پیروزی در این بازی می تواند فاصله امتیازی تا صدر جدول را کاهش دهد.

هافبک پیشین استقلالی در خصوص مصدومیت های زیاد بازیکنان این تیم گفت: مصدومیت می تواند عوامل زیادی داشته باشد که یکی از مهم ترین آنها درگیری فکر و خیال است و فشارهای عصبی. بعید نیست فشارهای عصبی ناشی از فراگیر شدن دوباره کرونا یکی از عوامل مصدومیت های زیاد این روزهای بازیکنان فوتبال باشد. 

تگ ها


اصغر طالب نسب لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال فولاد خوزستان