نهیب تند اسطوره انگلیس به جیدون سانچو

جان بارنز از اسطوره‌های تیم ملی انگلیس حرف‌های جیدون سانچو را مورد نقد قرار داده و از او خواسته که به طور کامل به موضوع توهین‌های نژادپرستانه بنگرد....

جان بارنز از اسطوره‌های تیم ملی انگلیس حرف‌های جیدون سانچو را مورد نقد قرار داده و از او خواسته که به طور کامل به موضوع توهین‌های نژادپرستانه بنگرد.

به گزارش مدال؛ پس از صحبت‌های «جیدون سانچو» در واکنش به توهین‌های نژادپرستانه به «روملو لوکاکو»، «جان بارنز» به ستاره جوان تیم ملی انگلیس پیشنهاد داده است تا جهان را کامل ببینند و متوجه تبعیض حقیقی شود.

بارنز در صحبت با «tslkSPORT» گفت: «تو فوتبال را به خاطر خودش دوست داری نه به خاطر اینکه چند احمق به تو توهین می‌کنند. اگر جیدون علاقه‌اش به فوتبال را از دست داده بهتر است فوتبال را کنار بگذارد و به عنوان یک جوان سیه‌چرده و بدون تحصیلات زندگی کند؛ آن وقت متوجه می‌شود که توهین نژادی در اصل چیست! فوتبالیست‌هایی که از توهین‌ها و احساس بد خود صحبت می‌کنند، به جامعه نگاه کنند که جوانان سیه‌چرده‌ای که تحصیلات ندارند و کار هم به آنها داده نمی‌شود چه زندگی دشواری دارند. اگر جیدون فکر می‌کند سخت‌ترین توهین‌ها در فوتبال است، به او اجازه دهید به اجتماع برود و تبعیض اصلی را متوجه شود! ما اکنون تلاش داریم تغییر ایجاد کنیم برای همین از ستارگان سیه‌چرده می‌خواهیم برای ما از احوال خود هنگام شنیدن توهین‌ها صحبت کنند.»

بیشتر بخوانید:

زلزله در اردوی بیانکونری؛ عصبانیت ستاره‌های یوونتوس