نه بارسا نه پارسن ژرمن و نه یووه و بایرن/ زیدان گزینه جانشینی مورینیو

اکیپ فرانسه با دلایل جالب مدعی شده که زیدان سرمربی منچستر می شود و با توجه به جایگاه متزلزل مورینیو و علاقه خودش به مربیگری در یونایتد احتمال تحقق آن وجود دارد ......

اکیپ فرانسه با دلایل جالب مدعی شده که زیدان سرمربی منچستر می شود و با توجه به جایگاه متزلزل مورینیو و علاقه خودش به مربیگری در یونایتد احتمال تحقق آن وجود دارد. 
به  گزارش خبرنگار مدال، اکیپ فرانسه نوشت: سرمربيگرى فصل آينده منچستر يونايتد به علاقه زين الدين زيدان بستگى دارد، از نظر زيدان سرمربيگرى منچستر يونايتد بهترين گزينه برای او است زيرا او  اسپانيا  نمی رود تا سرمربى بارسلونا شود و يا به فرانسه نمی رود که سرمربىِ PSG باشد. او با وجود علاقه فوق العاده اش به قطری ها اما حامی و دوستدار و طرفدار مارسى هست.
اکیپ نوشت: در ايتاليا يوونتوس هم گزينه بسيار مناسبى برای او است و برای او بهترين مسير خواهد بود اما قرار است آلگرى سالهاى زيادى آنجا در یووه بماند و براى سرمربيگرى بايرن هم كواچ تازه به این تیم اضافه شده و امکان جدایی او  سخت است، زيدان ممكن بود سرمربى تيم ملى فرانسه شود اما با قهرمانى جهان قرارداد دشان تمديد شد و بنابراين زيدان منچستر يونايتد را بهترين گزينه براى خودش مي بیند.

تگ ها


منچستر یونایتد فوتبال