نه بایرن، نه رئال؛ ناپولی خواهان خامس رودریگز

پس از انتشار اخبار مختلف درباره آینده خامس رودریگز در بایرن مونیخ، باشگاه آلمانی اعلام کرد علاقه‌ای به فعال کردن بند خرید دائمی این بازیکن ندارد...

هافبک کلمبیایی بایرن که به صورت قرضی از رئال مادرید به این تیم پیوسته بود باید فصل آینده در تیم دیگری توپ بزند چراکه زیدان نیز تمایلی به حضور وی در برنابئو ندارد.
به گزارش مدال، باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد علاقه ای به فعال کردن بند خرید دائمی خامس و پرداخت 42 میلیون یورو به رئال مادرید ندارد. اما با توجه به عدم تمایل زین الدین زیدان به استفاده از خامس، حضور وی در برنابئو نیز منتفی است و باشگاه اسپانیایی در همین تابستان خامس را به فروش خواهد رساند. گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد توافقات با باشگاه ناپولی برای فروش خامس انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او به زودی راهی سن پائولو خواهد شد.
کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی ناپولی در دوران حضور خود روی نیمکت رئال مادرید اعتقاد فراوانی به خامس داشت و رابطه خوبی از آن مقطع بین آنها برقرار بوده است. با توجه به رابطه خوب فلورنتینو پرز و آئورلیو دی لورنتیس، باشگاه رئال مادرید احتمالا به ناپولی تخفیف هم خواهد داد و خامس با دریافت حقوق سالانه 6.5 میلیون یورو، به زودی به سری آ نقل مکان خواهد کرد.
در هفته های اخیر اخباری در مورد تمایل کریستیانو رونالدو به اضافه شدن خامس به ترکیب یوونتوس نیز منتشر شده بود اما به نظر می رسد ناپولی در موقعیت بهتری نسبت به بیانکونری برای این انتقال قرار دارد.
حالا باتوجه به عدم تمایل هر دو باشگاه اسپانیایی و آلمانی به حضور خامس در این تیم‌ها و علاقمندی تیم ناپولی باید دید در فصل نقل و انتقالات تابستانی آینده هافبک کلمبیایی چه خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

مورینیو برای سومین بار هدایت چلسی را بر عهده می‌گیرد؟

تگ ها


ناپولی نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی فلورنتینو پرز کارلو آنچلوتی کریستیانو رونالدو یوونتوس خامس رودریگز رئال مادرید Bundesliga لالیگا فوتبال