نه، به‌خاطر اتفاقات هتل از یورو ۲۰۲۰ حذف نشدیم

این روزها انتقادات از فدراسیون فوتبال فرانسه به اوج رسیده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه را بسیاری مدعی شماره یک قهرمانی یورو ۲۰۲۰ می دانستند اما خروس ها خیلی زود و در یک هشتم نهایی با جام وداع گفتند. فرانسه تا دقایق پایانی ۳-۱ از سوئیس پیش بود ولی دو گل دریافت کرد و در ضیافت پنالتی ها بازی را واگذار کرد.

هنوز هم فرانسوی ها حذف تیم شان را باور ندارند. خیلی ها معتقدند فضای حاکم بر تیم ملی مناسب نبوده و درگیری و حاشیه اطراف تیم بالا بوده است. برخی نیز معقدند هتل محل اقامت فرانسه در مرکز شهر بخارست، انتخابی اشتباه از سوی فدراسیون بوده است. روز قبل از بازی در این هتل جشنی برپا بود که باعث برهم خوردن تمرکز بازیکنان شد.

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در واکنش به انتقادات گفت:« وقتی برنده می شویم، همه چیز عالی بوده و برنامه ریزی ها به بهترین شکلش بوده ولی وقتی می بازیم، به یکباره از هر طرف انتقادات است که به ما وارد می شود. فوتبال همین است و انتقادات را می پذیریم ولی قبول ندارم که ما به خاطر اتفافات هتل شکست خوردیم. یعنی اگر هتل را عوض کرده بودیم، سوئیس آن دو گل را به ما نمی زد؟

با این حال تایید می کنم که محل تمرین تیم برای بازی با سوئیس مناسب نبود و اینجا مرتکب اشتباه شدیم. به وقت ناکامی ها باید در مورد دلایل فوتبالی حرف زد و سعی کنیم که اشتباهات در آینده تکرار نشوند.»

تگ ها


تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰