نه به پرسپولیس مدرک دادم نه به النصر/ تماسهای زیادی با من گرفتند

وکیل برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس کمک به باشگاه النصر عربستان در پی شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس ایران، به دلیل استفاده از بازیکنان غیرمجاز و شکایت برانکو ایوانکوویچ از این تیم ایرانی طی دو روز گذشته خبرهایی از کمک وکیل برانکو به سعودی‌ها منتشر شد.

«داروبوشیچ» وکیل برانکو ایوانکوویچ در این خصوص به سایت «کوره» گفت: شایعات زیادی مبنی بر اینکه من اسنادی را در اختیار باشگاه النصر قرار داده‌ام، وجود دارد ولی این شایعات صحت ندارد.

وی ادامه داد: تماس‌های زیادی از داخل و خارج از ایران داشته‌ام که از من می‌خواستند کپی اسناد و مدارک را در اختیارشان قرار دهم اما این درخواست را رد کردم.

وکیل برانکو ایوانکوویچ تصریح کرد: من در این پرونده، طرف شکایت نیستم و از طریق رسانه‌ها متوجه آن شدم. هر که بگوید من اسناد و مدارکی را به هر یک از دو باشگاه النصر و پرسپولیس داده‌ام، این یک دروغ است.

بوشیچ در پایان گفت: نمی‌توانم هر اطلاعاتی را برای هر کسی افشا کنم. این خلاف روش و سیاست کاری من است.

به گزارش خبرنگار مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از بررسی شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس، از این تیم ایرانی درخواست کرده است تا مدارک و مستنداتش را در رد ادعای النصر تا روز پنجشنبه این هفته ارسال کند.

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال النصر عربستان برانکو ایوانکوویچ