نه نکونام نه دایی نه قلعه نویی؛ در تبریز خبری نیست

جواد نکونام به فولاد رفت از علی دایی نیز خبری در تبریز نیست تا انتخاب مربی برای تراکتور همچنان ادامه داشته باشد....

به گزارش مدال، تبریز شهری است فوتبالی که تیم اول آن شهر در فصل گذشته دو سرمربی بزرگ و یک مربی معمولی را به خود دید و در نهایت از سهمیه آسیایی نیز خبری نبود. تراکتور که مدعی اصلی قهرمانی بود در دیدار با سپیدرود روی اشتباهات کمر شکن فروزان از کورس عقب ماند و دیگر آن تراکتور همیشگی نشد تا حتی از گرفتن سهمیه نیز بازماند.

هنوز به پایان فصل نرسیده بودیم که علی دایی بعنوان مربی فصل اتی این تیم مطرح شد و حمایت هایی نیز از این انتخاب احتمالی توسط هواداران صورت گرفت تا اینکه دایی با درگیری و کنفرانس خبری جنجالی از سایپا جدا شد و این جدایی همچون آبی بر آتش تبریزی ها بود تا دیگر نامی از او در میان نباشد.

جواد نکونام پای میز مذاکره رفت توافق کرد و قرار بود هفته گذشته به گفته مدیر کانون این باشگاه تا ساعتی دیگر معرفی شود ولی حمله مجازی جواد نکونام را فراری داد تا اینکه خیلی زود راه فرار نکونام از تبریز به اهواز ختم شود و کار با تراکتور تمام.

امیر قلعه نویی نیز دیگر نامی که حول و حوش این باشگاه به گوش رسید ولی منابع نزدیک به باشگاه این موضوع را از بیخ و بن تکذیب کردند تا رسانه ها و هواداران به دنبال نام گزینه های جدید این باشگاه باشند.

تگ ها


علی دایی امیر قلعه‌نوعی جواد نکونام باشگاه تراکتورسازی انتخاب سرمربی تراکتورسازی Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال