نه داور و نه VAR پنالتی های رئال را ندیدند

مدیر ارتباطات رئال معتقد است رئال برابر آلاوس قربانی داوری شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دپورتیوو آلاوس شب گذشته شگفتی بزرگی را رقم زد. این تیم که چندی پیش بارسا را با وجود ۱۰ نفره شدن با تساوی متوقف کرده بود، توانست رئال را در ورزشگاه دی استفانو ۲-۱ شکست دهد. 

در این بازی رئالی ها از داوری گلایه داشتند. داور و ویایآر روی صحنه برخورد ادن هازارد درون محوطه جریمه آلاوس اعتقادی به پنالتی نداشتند و در ادامه کشیده شدن موی مارسلو توسط مدافع آلاوس هم با دخالت ویایآر، به اخطار منجر نشد.

امیلیو بوتراگنیو مدیر ارتباطات رئال در مورد بازی گفت:« بازی برای ما بد شروع شد ولی در ۲۵ دقیقه پس از دریافت گل اول، خیلی خوب کار کردیم. شانس های زیادی داشتیم و می توانستیم گلزنی کنیم. گل دوم حریف روی اشتباه تیبو کورتوا، جریمه سختی برای ما بود و روحیه تیمی را کاهش داد. در ۱۵ دقیقه پایانی هم موقعیت های واضحی برای گلزنی داشتیم که از دست رفتند. سه امتیاز را به راحتی از دست دادیم و باید بگویم که فوتبال از این حوادث زیاد دارد.»

بوتراگنیو ادامه داد: «چند روز پیش اینتر را برده بودیم و روحیه مان خیلی بالا بود. تصور چنین شکستی را نداشتیم اما سوای نتیجه، در مجموع خوب بازی کردیم. پنالتی ها؟ صحنه مربوط به مارسلو قطعا پنالتی بود و همچنین  روی هازارد پنالتی کردند. اینجا داور و وی ای آر را داریم ولی تصمیمی دیگر گرفتند.»

بیشتر ببینید:

گل اول رئال مادرید به آلاوز توسط کاسمیرو

گل دوم آلاوز به رئال مادرید روی اشتباه کورتوآ

 

 

تگ ها


امیلیو بوتراگنو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال