نه رئال، نه بارسا و نه یوونتوس؛ اتلتیکومادرید معدن طلای نقل‌وانتقالات

با پایان مهلت نقل‌وانتقالات تحقیقی برای شناسایی پردرآمدترین باشگاه‌ها در بازار تابستانی شکل گرفت که اتلتیکومادرید با اختلاف در صدر فهرست نهایی قرار گرفته است....

با پایان مهلت نقل‌وانتقالات تحقیقی برای شناسایی پردرآمدترین باشگاه‌ها در بازار تابستانی شکل گرفت که اتلتیکومادرید با اختلاف در صدر فهرست نهایی قرار گرفته است.

به گزارش مدال؛ پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی چندی پیش بسته شد و فوتبال‌دوستان با چهره نهایی تیم‌های مختلف اروپایی در فصل جدید آشنا شدند. اما شاید برای شما هم سوال باشد که بهترین باشگاه قاره سبز در نقل‌وانتقالات تابستانی کدام باشگاه است. پاسخ قطعاً شما را شگفت‌زده خواهد کرد؛ 

بر اساس ادعای «AS» و سایت «ترنسفر مارکت»، باشگاه اتلتیکومادرید که در تابستان 313.1 میلیون یورو به دست آورده، بهترین تیم نقل‌و انتقالات شناخته شده است.

روخی‌بلانکو با تیم دوم یعنی آژاکس با درآمد 205.75 میلیون یورویی، 107 میلیون یورو اختلاف دارد. ضمن اینکه تیم‌هایی همچون بنفیکا، بارسلونا و رئال مادرید هم میان ده تیم نخست قرار دارند اما بهترین عملکرد در زمینه فروش بازیکن و کسب درآمد به قرمز و سفیدپوشان شهر مادرید تعلق دارد.

بیشتر بخوانید:

ژائو؛ استعدادی که فاتح توپ طلا خواهد شد