نه رئال نه PSG؛ ستاره ایتالیا در راه یوونتوس

مانوئل لوکاتلی، ستاره ایتالیا در رقابت های یورو ۲۰۲۰ خواهان انتقال به باشگاه یوونتوس شده است....

به گزارش "ورزش سه"، مانوئل لوکاتلی در رقابت های یورو ۲۰۲۰ تا امروز نمایش درخشانی در ترکیب ایتالیا داشته و تبدیل به یکی از ستاره های غیرمنتظره این تورنمنت شده است. عجیب نیست که تیم های بزرگ اروپایی از همین حالا برای جذب این بازیکن ۲۳ ساله ساسولو وارد نقشه کشیده باشند، اما نشریه توتواسپورت مدعی شد یوونتوس از شانس بیشتری نسبت به دیگر رقبا برای خرید او برخوردار است.

مانوئل لوکاتلی که سابقه بازی در یوونتوس را نیز در کارنامه دارد، در حال حاضر ۴۰ میلیون یورو قیمت گذاری شده و ممکن است این رقم بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰ تا رقم ۶۰ میلیون نیز افزایش یابد. کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و جدید رئال مادرید نیز از علاقمندان به مانوئل لوکاتلی محسوب می شود و پاری سن ژرمن نیز نام این بازیکن را در لیست خرید خود قرار داده، اما به نظر می رسد خود لوکاتلی بیشتر متمایل به انتقال به یوونتوس است و در صورتی که بیانکونری قادر به پرداخت رقم مد نظر باشد، این انتقال انجام خواهد شد.

البته لوکاتلی فعلا روی رقابت های یورو ۲۰۲۰ متمرکز بوده و او و باشگاه ساسولو پس از یورو در مورد آینده تصمیم خواهند گرفت. یوونتوس برای خرید حداقل یک بازیکن در خط میانی در تابستان امسال اقدام خواهد کرد و احتمالا یکی از بین مانوئل لوکاتلی یا میرالیم پیانیچ از بارسلونا لباس این تیم را برای فصل بعد به تن خواهند کرد.

تگ ها


تیم ملی ایتالیا فوتبال جهان مانوئل لوکاتلی کارلو آنچلوتی یوونتوس رئال مادرید فوتبال