نه نویر‌، نه ترشتگن؛ تراپ دروازه‌بان فیکس آلمان (عکس)

حضور کوین تراپ، دروازه‌بان سوم تیم ملی آلمان در دیدار امشب مانشافت مقابل اسپانیا از اتفاقات بحث‌برانگیزی است که احتمالاً واکنش‌های بیشتری به دنبال خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان با هدایت یواخیم لوو امشب در حالی در اولین بازی فصل جدید لیگ ملت‌های یوفا به مصاف اسپانیا رفت که در ترکیب یازده نفره اولیه یواخیم لوو برای این بازی نام کوین تراپ، سنگربان سوم مانشافت به عنوان دروازه‌بان دیده می شد.

در حالت عادی کوین تراپ همیشه سنگربان سوم آلمانی‌ها به حساب می آمده و دعوای اصلی برای دروازه‌بان اول شدن مدتی است که بین مانوئل نویر و مارک آندره ترشتگن در جریان بوده. چیزی که هواداران آلمان را متعجب کرده این است که لوو در این بازی چرا روی نام هر دو سنگربان مطرحش نویر و ترشتگن خط کشیده و تراپ را راهی میدان کرده. آن هم در بازی مقابل تیم بزرگی که شائبه کم اهمیت دانستن مسابقه از سوی لوو را رد می‌کند.

بعضی تحلیلگران علت احتمالی تصمیم یواخیم لوو را به تنش پردامنه‌ای نسبت می دهند که مدتی است بین باشگاه بایرن مونیخ و مانوئل نویر از یک سو و فدراسیون فوتبال آلمان و تیم ملی این کشور در جریان است. دعوای اصلی این دو طرف بر سر پست دروازه‌بانی تیم ملی و جایگاه دروازه‌بان اولی است.

بایرن مونیخ در این موضوع از سنگربانش مانوئل نویر حمایت تمام‌قد کرده و کار را به جایی رساند که چندی پیش تهدید کرد در صورتیکه نویر در مانشافت سنگربان اول نباشد از دادن بازیکنان خود به تیم ملی خودداری خواهد کرد.

تگ ها


تیم ملی آلمان مانوئل نویر