نه گادوین منشا بود نه مهدی طارمی

به گزارش مدال به نقل از ورزش سه: مهدی طارمی به دلیل محرومیت در جدال برابر الهلال حضور نداشت تا خط حمله این تیم یک روز بی خطر را برابر دروازه حریف شکل دهد ......

به گزارش  مدال به نقل از ورزش سه: مهدی طارمی به دلیل محرومیت در جدال برابر الهلال حضور نداشت تا خط حمله این تیم یک روز بی خطر را برابر دروازه حریف شکل دهد. در شبی که امید پرسپولیسی ها به گادوین منشا بود تا به عنوان مهاجم موفق سرخپوشان در دو بازی اخیر لیگ قهرمانان این بار برابر الهلال نیز درخشش خود را تکرار کند، او یک عملکرد فاجعه بار را پشت سر گذاشت و به هیچ عنوان نتوانست مدافعان آبی پوش را دچار مشکل کند تا غیبت مهدی طارمی بیش از پیش به چشم بیاید.

مهدی طارمی که با 7 گل زده در این رقابت ها حتی شانس کسب عنوان آقای گلی را نیز دارا بود، اکنون به دلیل محرومیت ناشی از تخلف قراردادی از سوی فیفا با محرومیت مواجه شده است. طارمی به عنوان برترین گلزن پرسپولیس در سه سال اخیر نقش اساسی در موفقیت های تیم برانکو ایفا می کرد و علیرغم انتقاداتی که متوجه خود می دید، با کارنامه اش پاسخ تمامی آنها را داد.

طارمی در طول این سه فصل هم در تیم ملی توانست آمار خوبی از خود به جا بگذارد و یکی از برترین گلزنان تیم کی روش در مسیر انتخابی جام جهانی بود و در پرسپولیس نیز با کسب دو عنوان آقای گلی لیگ و کورس آقای گلی در آسیا سهم بزرگی در موفقیت های سرخپوشان داشت. با این حال در غیاب شماره 9 انتظار می رفت گادوین منشا بتواند تا حدود زیادی این خلا را جبران کند اما فاصله زیاد او با محوطه جریمه و ناکامی از عبور مدافعان حریف باعث شد تا تمام آمارهای مربوط به او در این بازی منفی باشد و یک شکست تلخ نیز در کارنامه پرسپولیس ثبت شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال