نه یووه نه اتلتیکو، بازگشت موراتا به لیگ برتر

به نظر می رسد آینده آلوارو موراتا در لیگ برتر انگلیس باشد....

به گزارش "ورزش سه"، موراتا در سال ۲۰۲۰ با قراردادی قرضی در سال ۲۰۲۰ از اتلتیکو مادرید بار دیگر به تورین برگشت تا پیراهن یوونتوس را به تن کند. بیانکونری در ابتدا ۲۰ میلیون یورو برای قرارداد قرضی دو ساله او پرداخت کرده اما می‌تواند با پرداخت ۳۵ میلیون یوروی دیگر این قرارداد را در انتهای فصل جاری دائمی کند. اتفاقی که بعید به نظر می رسد.

بسیاری از منابع خبری در ایتالیا مدعی شده‌اند که یوونتوس قصد دارد دوشان ولاهوویچ را به اولویت خرید خود در تابستان سال آینده تبدیل کند.

گاتزتا دلو اسپورت نیز اضافه کرده که مائورو ایکاردی نیز جز گزینه‌ای بانوی پیر برای تقویت خط حمله خود پس از جدایی کریستیانو رونالدو در تابستان است. احتمال دارد که مدیران این باشگاه حتی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای خرید این مهاجم آرژانتینی اقدام کنند.

در واقع هرچند موراتا مورد اعتماد مکس آلگری مربی یوونتوس قرار دارد ولی هدف سران باشگاه حفظ او نیست و باید به اتلتیکو برگردد. در اسپانیا معتقدند اتلتیکو هم تمایلی برای حفظ موراتا ندارد و به فروش او فکر می کند. 

طبق ادعای کالچومرکاتو، موراتا که نه در یووه و نه در اتلتیکو جایی ندارد، احتمالا راهی تاتنهام خواهد شد. سران باشگاه لندنی که معتقدند هری کین را تابستان بعد از دست خواهند داد، قصد دارند موراتا را با ۳۵ میلیون یورو جایگزین او کنند. موراتا دورانی ناموفق در لیگ برتر با پیراهن چلسی داشت ولی شاید در تاتنهام اوضاع برای او متفاوت باشد.

تگ ها


اتلتیکو مادرید آلوارو موراتا تاتنهام یوونتوس