نوابغ سازمان لیگ را به اروپا ترانسفر کنید!

جهان تلاش می‌کند از فوتبال پول دربیاورد و درست روی همین اصل، بازی‌های ملی و باشگاهی به شکل و شیوه‌ای برگزار می‌شود که تماشاگر بیشتری به ورزشگاه برود....

به گزارش مدال، آن‌ها با برنامه‌ریزی صحیح، فوتبال را در کانون توجه قرار می‌دهند و با همین توجه، تماشاچی جذب می‌کنند و با جذب تماشاگر، اسپانسر می‌آورند و از فوتبال، صنعت پولساز و سودده می‌سازند، اما ما اینجا گرفتار نوابغی هستیم که هنری غیر از فراری دادن تماشاچی ندارند.

منکر زحمات و تلاش صادقانه برخی مدیران سازمان لیگ نیستیم، اما در همین مجموعه، زحمت برنامه‌ریزی را همان نوابغ می‌کشند که لیگ‌مان هفته به هفته کم‌تماشاگرتر می‌شود و بازی‌ها به جای روز‌های تعطیل، در بدترین روز‌های هفته و در بدترین ساعت‌های ممکن قرار می‌گیرد. بازی دیشب فولاد و سپاهان که به خاطر حضور نکونام و قلعه‌نویی کنار زمین، دوجین بازیکن خوب در میدان و فرهاد مجیدی روی سکو می‌توانست یکی از جذاب‌ترین بازی‌های فصل باشد، با حضور کمتر از ۵۰۰ تماشاگر شروع شد. این فاجعه محصول هنر نوابغ است؛ همان نوابغی که اصرار دارند بازی‌های وسط هفته را هم آخر شب برگزار کنند.

انگار در ایتالیا و اسپانیا و انگلیس برنامه‌ریز‌ها شعور ندارند که گاهی اوقات دیدار‌های یوونتوس، رئال و لیورپول در اولین ساعات بعد از ظهر برگزار می‌شود و فقط دوستان نابغه ما می‌فهمند که بازی‌ها را می‌گذارند آخر شب و سکو‌ها را از تماشاگر خالی می‌کنند. آقایان نابغه، دیروز رئال مادرید ساعت یک بعد از ظهر به وقت اسپانیا بازی کرد، لیورپول ۱۲:۳۰ به وقت انگلیس و یوونتوس ۱۵:۰۰ به وقت ایتالیا. لطفاً نوابغ ایران را به این ۳ کشور اروپایی ترانسفر کنید تا همین بلایی که سر فوتبال ایران آمد، سر اروپایی‌ها هم نازل شود!

 

بیشتر بخوانید:

فولاد 0 - 0 سپاهان/ یاران نکو ترمز ژنرال را کشیدند

 

تگ ها


برنامه لیگ برتر سازمان لیگ مسئولان سازمان لیگ بازی فولاد سپاهان سپاهان فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال