نوازی : استقلال میتواند العین را ببرد

به گزارش مدال محمد نوازی در خصوص تقابل استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این درست است که العین یکی از تیم های خوب آسیا محسوب می شود، ولی به سختی می تواند مقابل استقلال عرض اندام کند ......

 به گزارش مدال  محمد نوازی در خصوص تقابل استقلال و العین در لیگ قهرمانان آسیا گفت: این درست است که العین یکی از تیم های خوب آسیا محسوب می شود، ولی به سختی می تواند مقابل استقلال عرض اندام کند. آنها بازیکنان خوبی را از کشورهای اروپایی و آفریقایی به خدمت گرفته اند، اما استقلال می تواند از پس العین بربیاید و عبور از این تیم غیرممکن نیست.

وی ادامه داد: بازی رفت در تهران برگزار می شود و استقلال از حمایت هوادارانش بهره می برد. استقلال آنقدر قدرت دارد که بتواند یک نتیجه مطمئن در تهران بگیرد. استقلال در صورت پیروزی در تهران می تواند در امارات هم با یک مساوی به مرحله بعد صعود کند و فکر می کنم این کار دشواری نیست.

نوازی در پاسخ به این پرسش که مهم ترین ضعف تاکتیکی استقلال در حال حاضر چیست، تأکید کرد: منصوریان باید بیشتر روی خط دفاعی کار کند. استقلال در بعضی از بازی ها در خط دفاع شکننده تر از قبل ظاهر شد و البته شاید این موضوع به دلیل خستگی بازیکنان بود. امیدوارم استقلال در بازی با العین در خط دفاع نمایش خوبی داشته باشد. احساس می کنم در بعضی از بازی ها مسئولیت پذیری فاز تهاجمی استقلال در کارهای دفاعی کم است که این موضوع باید برطرف شود.

به گزارش تسنیم دیدار رفت استقلال و العین ساعت 20:45 دوشنبه اول خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال