نوازی: باید ۴ گل به استقلال می زدیم

بازی تیم های شهرخودرو و استقلال که با پیروزی پرگل آبی ها به پایان رسید جدال بازیکنان قدیمی استقلال روی نیمکت دو تیم هم بود.&#۱۶۰;...

به گزارش"ورزش سه" محمدنوازی دستیار مهدی رحمتی در شهرخودرو یکی از استقلالی های کادرفنی این تیم است. او درباره بازی هفته ششم تیمش در مشهد برای استقلال گفت:" بازی بدی نبود ، کاری به شرایط استقلال ندارم و تبریک می گویم به خاطر برد اما ما حقمان باخت نبود . همه فوتبالی ها و کارشناسان می توانند بگوید که شرایط ما بهتر بودو می توانستیم برنده باشیم."


نوازی افزود:" ۴ گل صددرصد را به خاطر بی تجربگی و جوانی تیم از دست دادیم.تیممان تا بیست دقیقه اول سردرگم بود و دو گل دریافت کردیم که آن هم روی اشتباهات فردی بود.اما وقتی از اواسط نیمه اول ده نفره شدیم بچه ها هم تلاش کردند و موقعیت های خوبی ساختیم. اما شانس با ما یاری نکرد چندتا فرصت را دروازه بان گرفت ، دو تا به تیر زدیم و یکی هم به اوت رفت. این ها قشنگی فوتبال است. فوتبال به همین خاطر همیشه جذاب است. از بچه ها راضی هستیم. تیممان جوان است و بازی به بازی بهتر می شوند. باید به آنها فرصت داده شود.متاسفانه در فوتبال نتیجه را می بینند. کسی خیلی به مسایل فنی نگاه نمی کند و همه فقط گل را می بینند. از طرفی به قشنگی و فوتبال خوب امتیاز نمی دهند."


او همچنین گفت:" در مجموع عملکردمان خوب بود و بچه ها خوب کار کردند. تیم ما ده نفره هم عالی کار کرد و  استقلال در شرایطی که  ده نفره بودیم موقعیتی روی دروازه ما درست نکرد. انشالله در بازی برابر گل گهر جبران کنیم."


او در ادامه و درباره جدای استقلالی ها قدیمی که روی نیمکت دو تیم بودند گفت:" ما درست است در استقلال بزرگ شدیم در فوتبال ایران شناخته شدیم و روی نیمکت حریف هم  ازخانواده استقلال هستند اما وقتی در یک تیم هستید می خواهید تیم خودتان برنده باشد، ما به شهرخودرو تعهد داریم و می خواستیم برنده این بازی شویم اما نشد. در کل اما در طول مسابقه مشکل و حاشیه ای نبود و در فضای محترمانه بازی تمام شد. "

تگ ها


محمد نوازی شهر خودرو