نوازی: بی‌خیال حاشیه و سرخ و آبی! لوگوی ما را ببینید

بازیکن سابق استقلال و مربی فعلی شهر خودرو معتقد است که هدف‌گذاری مدیران باشگاه برای رسیدن به قهرمانی بوده و اکنون نیز مالک باشگاه، به مربیان جوان برای رسیدن به این موفقیت اعتماد کرده است....

به گزارش "ورزش سه" برخلاف دیدار هفته گذشته مقابل ماشین سازی که مهدی رحمتی در نشست خبری پیش از بازی حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود، این‌بار پیش از دیدار فردای دو تیم شهر خودرو و پیکان در هفته لیگ دوم لیگ بیستم، محمد نوازی دستیار رحمتی که در لیست به علت داشتن مدرک مربیگری نامش به عنوان سرمربی ثبت شده، در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود. نوازی در بخش آغازین صحبت‌های خود گفت: در ابتدا درگذشت محمود یاوری را تسلیت می گویم؛ ما یک بازی سخت را مقابل پیکان داریم چرا که این تیم چندین سال است نسبت به شهرخودرو بیشتر در لیگ برتر فعالیت کرده و آنها از مربی خوبی برخوردار هستند.

نوازی درباره شرایط شهر خودرو برای دیدار فردا مقابل پیکان افزود: درست است که جا به جایی هایی در این تیم صورت گرفته اما تارتار مربی خوبی است، ما هفته اول ۳ امتیاز خوب گرفتیم و مشکلی نداریم. شرایط تیم ما خوب است و امیدوارم که فردا مشکلی از نظر فوتبال پیش نیاید تا بتوانیم برنده بازی باشیم؛ رفته رفته شرایط تیم ما بهتر می شود و تعهد بازیکنان ما نسبت به استان خراسان بیشتر می شود. هدف ما قهرمانی در لیگ است و تا جایی که بتوانیم تلاش کنیم و وقت داشته باشیم برای تیم ما ایجاد انگیزه می کنیم. از هیچ تلاشی هم برای موفقیت تیم دریغ نمی کنیم تا هواداران را شاد کنیم.

مربی شهر خودرو در واکنش به سوالی درباره جوانگرایی در مربیان لیگ برتری و این‌که چرا نام رحمتی در لیست به عنوان سرپرست ثبت شده، گفت: این حسن نیت دکتر حمیداوی مالک باشگاه است که به مربیان جوان اعتماد کرده است، رحمتی هم به عنوان سردمدار این گروه تلاش می کند و تصمیم می گیرد، ما هم به او کمک می کنیم. مردم خراسان و همچنین مالک باشگاه کمک می کنند تا بتوانیم چیزی که مردم خراسان لیاقت دارند را اجرا کنیم.

وی افزود: چون مهدی رحمتی مدرک مربیگری ندارد این اتفاق رخ داده اما اگر او مدرک نداشته باشد ولی آنقدر تجربه دارد که تیم را کوچ و تمرینات را طراح و سرمربیگری کند. این اتفاق در فوتبال ایران وجود دارد و فقط برای رحمتی نیست. خیلی ها بودند که در سالهای گذشته به همین شکل کار کرده اند. ما هم وظیفه داریم اینجا حضور پیدا کرده و به جای او صحبت کنیم. شاید رحمتی در دنیا مجازی و رسانه ها سرپرست باشد ولی به عنوان سرمربی در تیم ما فعالیت می کند.

نوازی درباره دوئل مربیان سرخابی پایتخت در دیدار فردا گفت: این مباحث حاشیه ای است، این لوگویی که روی پیراهن ما است نشان‌دهنده عملکرد و قرارداد ما است و فرقی ندارد الان آبی، قرمز و یا سبز باشیم؛ فکر نمی کنم این مباحث در فوتبال حرفه ای رخ بدهد چون وظیفه ما الان موفقیت شهرخودرو است.

تگ ها


محمد نوازی شهر خودرو