نوازی: داور کاری کرد استقلال برنده شود

مربی پدیده نسبت به داوری دیدار با استقلال انتقاد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد نوازی در نشست خبری پس از دیدار استقلال و پدیده ضمن خسته نباشید به بازیکنان دو تیم اظهار کرد: بازی بدی نبود؛ به تیم استقلال تبریک می‌گویم؛ فکر می‌کنم داور کاری کرد تا سه امتیاز به استقلال برسد. با این وجود، به استقلال تبریک می‌گویم، اما دو نیمه متفاوت شاهد بودیم. در نیمه اول بازی متعادل بود، اما در نیمه دوم یک اشتباه در خط دفاعی، گل خوردیم.

او ادامه داد: با ایجاد تغییرات در ترکیب موقعیت‌هایی به وجود آوردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد، دو بار به تیرک زدیم و چندین موقعیت خراب کردیم. با این وجود، از بچه‌ها راضی هستیم و دست آنها درد نکند. بالاخره اتفاقات و زیبایی‌های فوتبال به اشتباهات دو تیم است، اما ما اصلا از داوری رضایت نداشتیم.

مربی پدیده اضافه کرد: در یک صحنه پنالتی ۱۰۰ درصد برای ما گرفته نشد و خطای هند مدافع استقلال را نگرفتند. خیلی از خطاهای ۵۰-۵۰ را برای استقلال گرفتند و همین مسئله روی روند تیمی ما تاثیرگذار بود.

نوازی یادآور شد: وقتی بازی ریتم گرفته بود، دو بار برق ورزشگاه قطع شد و شرایط بازی از حالت عادی خود خارج شد.

او با اشاره به تغییر زمان برگزاری مسابقه و اشاره به برگزاری مراسم در سالن آزادی عنوان کرد: بالاخره باید یکی از آنها(بازی یا مراسم) را لغو می‌کردند. به نظرم بخاطر مراسمی که در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بود، فشار برق زیاد شد و برق زمین چمن رفت. بالاخره باید یک هماهنگی به وجود می‌آمد و این اتفاقات برای فدراسیون فوتبال خوب نیست و برای آنها متاسف هستم.

نوازی تاکید کرد: دو ساعت قبل از بازی متوجه شدیم که زمان مسابقه تغییر کرده و همین مسئله روی روند استراحت بازیکنان تاثیرگذار است.

او ادامه داد: مگر فدراسیون نمی‌دانست در ورزشگاه آزادی مسابقه است؟ نمی‌توانستند زمان مراسم را تغییر دهند. این کارها بخاطر اهمیت ندادن به تیم‌های پایین جدول است. اگر ما تیم بالای جدول بودیم، این شرایط رقم نمی‌خورد و داور خوب می‌گذاشتند و برنامه‌ریزی مناسب

تگ ها


محمد نوازی شهر خودرو