نوازی: در حال حاضر همه چیز علیه استقلال است

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه اشبتاهات داوری علیه این تیم خسته‌کننده شده است، گفت: مدیران باشگاه، مانع بروز حواشی و از بین رفتن آرامش تیم شوند....

به گزارش مدال، «محمد نوازی» در خصوص تساوی یک بر یک استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان و ادامه ناکامی‌های این تیم در لیگ برتر، اظهار داشت: عملکرد استقلال نسبت به دیدارهای قبلی، بهتر بود و توان برنده شدن را داشت. با این حال داور با تصمیمات اشتباهات خود اجازه نداد تا اولین پیروزی فصل آبی‌پوشان ثبت شود.

وی با بیان اینکه در فوتبال ایران داوران خوب زیادی داریم، گفت: با این حال تعداد دیگری از داوران باید نکات اولیه داوری را از ابتدا مرور کنند. مگر می‌شود داور پنالتی واضح را اعلام نکند و در طرف مقابل بی‌دلیل خطای «فرشید اسماعیلی»‌ را بگیرد. اشتباهات داوری همچنان علیه استقلال است و مجریان تلویزیونی نیز مدام عملکرد استقلال را زیر سوال می‌برند.گر عوامل بیرونی اجازه دهد، تیم توان موفقیت را دارد، اما در حال حاضر همه چیز علیه استقلال است.

پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه و با ورود به مباحث فنی، توضیح داد: هنوز اشتباهات فردی وجود دارد و استقلال بازهم روی اشتباهات فردی، گل دریافت کرد. هنوز تعدادی از بازیکنان نمی‌دانند در چه تیم بزرگی بازی می‌کنند، درحالی‌که آنان اعتبار خود را از استقلال و هوادارانش می گیرند و باید از جان مایه بگذارند.

نوازی در مورد عملکرد «استراماچونی»، گفت: استقلال در دیدار شب گذشته نشان داد که روند صعودی دارد و در حال پیشرفت است. البته استراماچونی هم ایراداتی دارد و باید با آرامش بیشتری کار را دنبال کند تا فضای تیم هم آرام بماند. استقلال تیم جوانی است و نیاز به آرامش دارد، اما از همه اتفاقات علیه تیم است و آرامش را از بین می‌برد.

این بازیکن سابق استقلال در خصوص شهرآورد پایتخت، گفت: این مسابقه متفاوت است و تیم‌ها فقط برای برد به زمین می‌روند. استقلال هم تیم خوبی است و این توانایی را دارد که دست پر از زمین خارج شود.

وی در مورد اینکه تا چه زمانی باید به استراماچونی فرصت داد، افزود: این بستگی به نظر مدیران دارد، اما معتقدم او می‌تواند به استقلال کمک کند.

 

بیشتر بخوانید:

اجرای قانون 90 به 10 در دربی 90 قطعی شد

کمیته انضباطی ورود کند؛ محرومیت فرشید اسماعیلی بخشیده می شود؟

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال محمد نوازی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال