نوازی: دوستان از کدام پشت پرده حرف می‌زنند؟

پیشکسوت باشگاه است اعتقاد دارد مهدی قایدی ستاره دربی اخیر بوده است....

محمد نوازی در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره برد استقلال در دربی عنوان کرد: استقلال عملکرد خوبی را به نمایش گذاشت.متاسفانه مصدومان دست فرهاد را خالی کرده اند. بازی زیبایی بود و به نظرم پنجاه میلیون نفر پای تلویزیون میخکوب شده بودند.این برد را به باشگاه استقلال و هواداران تبریک می گویم.


او ادامه داد: اگر بازیکنان قدر فرصت ها را میدانستند در همان نود دقیقه استقلال پیروز میدان بود.علاوه بر این روی نیمکت هم شرایط خوب نبود اما تعصب کادر فنی و بازیکنان باعث شد در نهایت دل هواداران شاد شود.در این بازی مهدی قایدی ستاره زمین بود و از بازی او لذت بردم.


نوازی درباره دیدار با تراکتور در فینال جام حذفی گفت:بازی بسیار سختی انتظار استقلال را میکشد.امیدوارم برد در پایان بازی برای ما باشد و فصل با قهرمانی به پایان برسد.بعد برد پرسپولیس قهرمانی در جام حذفی میچسبد.


برخی اعتقاد دارند و صحبت از این می کنند دست های پشت پرده استقلال را پیروز داربی کرده اند.نوازی در این باره اظهار داشت: دوستان از کدام دست های پشت پرده حرف می زنند؟!این حرف ها خنده دار است.باید جنبه باخت داشت.متاسفانه چشم بردن استقلال را ندارند.


نوازی درباره نتیجه بازی گفت:نتیجه لذت بخشی بود. شش گل به پرسپولیس زدیم که همه آنرا دیدند.

تگ ها


استقلال تهران محمد نوازی