نوازی: هنوز نتوانسته ایم تفکراتمان را به تیم القا کنیم

مربی جدید عنابی‌پوشان مشهدی معتقد است که این تیم برای رسیدن به هماهنگی کافی زمان بیشتری را نیاز دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نام استفان کوزین به عنوان سرمربی شهر خودرو در لیست آسیایی این تیم رد شده است اما وی به دلیل عدم توافق با مدیران شهر خودرو حاضر به ادامه همکاری با آنها نبوده و این تیم با عضو کمتر در کادرفنی به کار خود در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ادامه می‌دهد؛ محمد نوازی به نمایندگی از کادرفنی شهر خودرو در نشست خبری پیش از بازی این تیم با شباب الاهلی امارات حضور پیدا کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

نوازی در بخش آغازین صحبت‌های خود گفت: بعد از ویروس کرونا، این اولین بازی ما در آسیا است و کار سختی داریم و شرایط همه تیم‌ها سخت است؛ هیچ تیمی در آسیا نمی‌تواند آن یکی تیم را آنالیز کند. شرایط خوبی داشتیم و آماده بازی امروز هستیم. در بازی‌های قبل اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم نتایج لازم را به دست بیاوریم. با جوان‌گرایی که کردیم بازیکنان‌مان انگیزه کافی دارند تا در این مرحله خودشان را نشان بدهند. اگر تمام این اتفاقات را کنار بگذاریم، نتیجه در زمین مشخص می‌شود.

وی در واکنش به عدم همراهی بازیکنان جدید شهر خودرو گفت: ما به خاطر مشکلاتی که داخل ایران داشتیم، نتوانستیم بازیکنان جدید خود را اضافه کنیم و برعکس تمام تیم‌های آسیایی که با تمام قوا به زمین می‌آیند، ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم؛ البته با این حال شرایط بازیکنان ما خوب است و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم. در پلی‌آف به خوبی نماینده بحرین و قطر را شکست دادیم و امیدوارم با شکست حریفان بتوانیم نام ایران و شهرخودرو را در آسیا ثابت کنیم.

مربی تیم شهر خودرو در بخش پایانی صحبت‌های خود درباره تاکتیک این تیم در مسابقات آسیایی، گفت: شهرخودرو اولین بار است که در این مسابقات شرکت می‌کند. کادر فنی دو هفته است که به تیم اضافه شده است اما هنوز نتوانستیم تفکرات خود را به تیم القا کنیم. هر چیزی که وجود دارد از تجربه بازیکنان است. بارها این اتفاق افتاده که تیم‌های کوچک برابر تیم‌های بزرگ درخشیده‌اند و ما هم می‌توانیم با تاکتیک‌های مناسب این اتفاق را رقم بزنیم.

بیشتر بخوانید:

دیدار پرسپولیسی‌ها با شهرخودرو و سپاهان

پنجره شهرخودرو باز شد/ دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید

 

 

بیشتر بخوانید:

دیدار پرسپولیسی‌ها با شهرخودرو و سپاهان

پنجره شهرخودرو باز شد/ دنبال مجوز AFC برای حضور بازیکنان جدید

 

 

تگ ها


استقلال تهران محمد نوازی استفان کوزین فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال