نوازی: چرا منصوریان باید استعفا کند؟

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم با یک باخت کوچک نمی شود ......

کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم با یک باخت کوچک نمی شود.

به گزارش مدال به نقل از محمد نوازی درباره شکست 6 بر یک استقلال مقابل العین امارات به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: فکر  می کنم صحبت کردن درمورد مسائل فنی چندان درست نباشد. استقلال یک بازی ضعیف انجام داد و شکست خورد. طبیعتا بازیکنان و کادر فنی استقلال از همه بیشتر ناراحت هستند. آنها برنامه های خاص خودشان را برای این بازی داشتند که نتیجه نداد. در فوتبال پیش می آید که چنین نتایجی رخ دهد، ولی باید قبول کرد که شکست استقلال یک شوک بزرگ برای فوتبال ایران بود.

وی  عنوان کرد: باید از چنین شکست هایی درس بگیریم و بدانیم تفاوت ها در کجا رقم می خورد. مهم این است که به فکر تغییرات مثبت باشیم و به آینده فکر کنیم. استقلال شکست خورد و هواداران هم ناراحت هستند، نمی خواهم بگویم منصوریان بی تقصیر است، ولی او گناه نکرده و ممکن است یک مربی در دوران فعالیتش چنین نتایجی کسب کند. استقلال چند بازیکن تأثیرگذار خودش را هم در اختیار نداشت و شاید اگر تیم کامل استقلال به میدان می رفت چنین نتیجه ای رقم نمی خورد.

نوازی در مورد اینکه برخی معتقدند منصوریان باید استعفا کند، اظهار داشت: چرا منصوریان باید این کار را انجام دهد؟ چرا زمانی که استقلال نتیجه می گرفت همه تعریف می کردند، ولی حالا بعضی ها نظرشان عوض شده است؟ باید به بعضی از مسائل با دید منطقی نگاه کنیم. در فوتبال برد و باخت وجود دارد و استقلال با این شکست کوچک نمی شود. فقط امیدوارم کادر فنی و بازیکنان از این باخت درس بگیرند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال