نوازی: چطور به این سرعت نتیجه گرفتند که فرهاد مجیدی بیاید؟

محمد نوازی پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد جدایی آندره‌آ استراماچونی از این باشگاه و حواشی پیرامون آبی‌پوشان صحبت کرد...

به گزارش مدال، محمد نوازی پیشکسوت باشگاه استقلال درباره اعتراض هواداران باشگاه استقلال به مدیریت باشگاه و ترک این تیم توسط استراماچونی اظهار داشت: به هر حال تماشاگران حق دارند، چرا که هر روز یک اتفاق جدید در استقلال رخ می‌دهد، اما حرف آقایان با عمل‌شان یکی نیست. متأسفانه استراماچونی رفت و مدیریت هم استعفا داد. 
وی ادامه داد:‌ امیدوارم یک نفر را بیاورند که استقلال را بشناسد و به این تیم علاقه داشته باشد. هواداران واقعاً گناه دارند، چرا که در سرما و گرما از تیم حمایت می‌کنند، اما این اتفاقات ناراحت‌کننده است. استقلال به صدر جدول رفته، اما این اتفاقات رخ داد. 
پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: از وضعیت قرارداد استراماچونی خبر ندارم و در رسانه‌ها در جریان این اتفاقات قرار گرفتم. امیدوارم این اتفاقات رخ ندهد. 
نوازی درباره اینکه امروز غفوری استقلال را ارنج کرده، خاطرنشان کرد: وقتی کسی نیست این کار به عهده کاپیتان است. ان‌شاءالله امروز استقلال برنده شود تا در چند روز آینده درباره استقلال تصمیم مناسبی گرفته شود. امیدوارم کسی که لیاقت دارد به استقلال بیاید و برای هواداران کار کند. 
نوازی درباره مصاحبه خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره استقلال که عنوان کرده فرهاد مجیدی می‌خواهد به استقلال برگردد، تصریح کرد: خلیل‌زاده که در استقلال نیست، چرا که او گفته بود همسرش بیمار است و در استقلال نیست. چطور حالا به این سرعت نتیجه گرفتند که فرهاد مجیدی بیاید؟ مجیدی کجا بوده که بخواهد سرمربی استقلال شود؟ او جایی نبوده و این تصمیمات در فضای مجازی گرفته می‌شود. فعلاً باشگاه نه مدیرعامل دارد و نه هیئت مدیره.
پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص اینکه نقش مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان را در اتفاقات رخ داده چقدر می‌دانید، گفت: او تصمیم‌گیرنده ورزش جمهوری اسلامی ایران است. مردم گناه دارند و از روی دلسوزی شعار می‌دهند، چرا که کسی قصد و غرضی ندارد. من به این مردم حق می‌دهم، چرا که خیلی اذیت می‌شوند و تا استقلال می‌خواهد آرامش بگیرد، دچار اذیت می‌شود. امیدوارم یک تصمیم اساسی گرفته شود تا کسی که لیاقتش را دارد به استقلال بیاید.

بیشتر بخوانید:

خبر خوب استراماچونی برای استقلالی‌ها: مشکل حل شود فردا برمی‌گردم+ عکس

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی فسخ قرارداد استراماچونی امیر حسین فتحی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران محمد نوازی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال