نوبوا: آزمون هرجا که بخواهد می تواند بازی کند

کریستین نوبوا دو مهاجم زنیت یعنی سردار آزمون و آرتم دزوبا با هم را مقایسه کرده است....

امروز اخباری در مورد تمایل باشگاه سویا به جذب سردار  منتشر شده است. سردار آزمون به همراه آرتم دزوبا در رقابت بهترین گلزنان در مسابقات لیگ روسیه پیشتاز بوده و هر کدام ۱۳ بار موفق به باز کردن دروازه حریفان شده اند. در مجموع سردار آزمون در این فصل ۲۴ مسابقه برای زنیت در تمام مسابقات انجام داده  ۱۳ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل نیز ارسال کرده است.

کریسین نوبوا گفت: "سردار و آرتم بازیکنانی با دو سبک مختلف هستند و غیرممکن است که بگوییم چه کسی بهتر است و چه کسی بدتر. اما از نظر من به عنوان یک هافبک دفاعی آزمون از دزوبا بهتر است. سردار اغلب به سمت فضاهای باز و کناره ها حرکت می کند. من می توانم چشمانم را ببندم و بدانم که سردار به کدام سمت می رود و من باید پاس خود را به کجا ارسال کنم. آزمون حالا بهترین مهاجم لیگ روسیه است و می تواند در یک باشگاه بزرگ اروپایی بازی کند."

اما امروز برخی منابع مدعی شدند تیم لالیگایی سویا به خرید آزمون علاقه مند است. سردار که در فوریه سال ۲۰۱۹ از روبین کازان راهی زنیت شد، تا تابستان ۲۰۲۲ با این باشگاه قرارداد دارد. سایت ترانسفرمارکت ارزش بازیکن را ۲۳ میلیون یورو تخمین می زند.

در این مدت این مهاجم ایرانی دو بار قهرمان لیگ روسیه و البته جام حذفی و سوپرجام این کشور شده است. در تابستان اخباری در مورد تمایل تیم هایی چون ناپولی و میلان نیز به سردار شنیده شده بود. در اوایل ماه ژانویه نیز شنیده شد که دورتموند قصد دارد سردار آزمون را به خدمت بگیرد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون