نود دقیقه تا تثبیت ادامه حضور آسیایی سپاهان

تیم فوتبال سپاهان برای اینکه بدون اما و اگر در رقابت‌های آسیایی سال آینده حضور داشته باشد، باید پیکانِ در معرض سقوط را در شهرقدس از پیش رو بردارد....

به گزارش "ورزش سه"، وقتی قرعه سپاهان در ابتدای فصل مشخص شد، خیلی ها قهرمانی سپاهان در دیدار پایانی برابر پیکان در تهران را تصور می کردند ولی اتفاقاتی که طی سال رقم خورد باعث شد کار امیرقلعه نویی با این تیم خاتمه یابد و حالا آنها در شرایطی به بازی پایانی فصل رسیده اند که کسب سهمیه آسیایی هم ممکن است با غفلت از دستانشان خارج شود.


طلایی پوشان اصفهانی پس از تیم های پرسپولیس، استقلال و تراکتور که به ترتیب ۶۴، ۵۰ و ۵۰ امتیاز در پایان هفته ۲۹ ام بازی ها به دست آورده اند، ۴۸ امتیازی است و نکته خوشبینانه برای این تیم، اینکه تراکتور با فولاد ۴۸ امتیازی که به دلیل تفاضل گل کمتر یک رده پایین تر از سپاهان در جدول رده بندی ایستاده است، در هفته پایانی بازی مستقیمی را برگزار می کند.


این شرایط یعنی شکست فولاد خوزستان حتی در صورت باخت سپاهان مقابل پیکان در صورتی که یکی از سه تیم پرسپولیس، استقلال یا تراکتور قهرمانی جام حذفی را جشن بگیرند، می تواند منجر به کسب سهمیه آسیایی برای طلایی پوشان اصفهانی شود.


با این حال آنها برای اینکه کارشان به اما و اگر کشیده نشود و پس از حضور دوباره در رقابت های آسیایی، از تکرار حضور در این رقابت های مهم بازنمانند، باید پیکان را هر طوری که شده در تهران شکست دهند.


البته که پیکان نیز در هفته های اخیر تیمی منسجم نشان داده و در معرض خطر سقوط بودن شاگردان عبدالله ویسی، مصاف با آنها را برای هر حریفی سخت می کند.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان