نورافکن: افتخار می‌کنم کنار این ستاره‌ها هستم

ملی‌پوش سپاهان امیدوار است تیم ایران بهترین نمایش خود را مقابل امارات به نمایش بگذارد و صاحب سه امتیاز شود....

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن که مجددا به اردوی تیم ملی ایران برای انجام دو دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل امارات و کره جنوبی فراخوانده شده، در گفت‌وگوی تصویری با برنامه فوتبال برتر اظهار کرد: امیدوارم در مسابقه پیش رو برابر امارات که بخاطر بیرون از خانه بودن اهمیت زیادی دارد، بتوانیم بهترین عملکردمان را همراه با امتیاز داشته باشیم و صاحب پیروزی شویم.

او ادامه داد: بازیکنانی هم که الان در اروپا بازی می‌کنند، از مسابقات باشگاهی وارد اردو شده‌اند و همچنین ما بخاطر اینکه هنوز لیگ شروع نشده، از شرایط بازی دور هستیم ولی کاری نمیشه کرد و امیدوارم تلفیق خوبی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها به وجود بیاید تا بتوانیم بهترین عملکرد را برای تیم ملی داشته باشیم و نتایج قابل قبولی برای مردم ایران کسب کنیم.

مدافع چپ تیم ملی ایران درباره شرایط اردویی که در امارات دارند، ابراز کرد: شرایط آب و هوای دبی و گرمای این شهر یک مقدار برای بازیکنان اذیت‌کننده است، اما شرایطی که برای ما به وجود آمده، دلیل نمی‌شود که بخواهیم ذره‌ای برای تیم ملی کم بگذاریم و با تمام وجود می‌رویم تا بهترین نمایش را مقابل امارات داشته باشیم.

نورافکن اضافه کرد: مسابقه سختی داریم و تماشاگر هم در ورزشگاه حضور خواهد داشت، اما امیدوارم بهترین بازی خودمان را انجام بدهیم و حداکثر امتیاز را بگیریم. 

او درباره عملکرد خوب ستاره‌های تیم ملی در باشگاه‌های خارجی و کار کردن با آنها گفت: برای صعود به جام جهانی خیلی خوشبین هستم و موجب افتخارم است در کنار بازیکنان بزرگی مثل سردار آزمون، علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی، کاوه رضایی و ... بازی می‌کنم و در آخر دوست دارم در کنار یکدیگر نتیجه تیمی خیلی خوبی به دست آوریم تا به جام جهانی برسیم.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان امید نورافکن