نورافکن: با وجود مصدومیت مقابل پرسپولیس بازی کردم

امید نورافکن بعد از برد استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما تمرکز خیلی قوی داشتیم ......

  امید نورافکن بعد از برد استقلال مقابل پرسپولیس اظهار داشت: ما تمرکز خیلی قوی داشتیم. الهلال هم برده بودیم، روحیه تیمی مان بالا بود. من شخصا با وجود مصدومیت با تمام توانم و به خاطر هواداران به میدان رفتم. انشاءالله بازی العین هم خوب نتیجه بگیریم و هواداران را شاد کنیم.

وی ادامه داد: من فقط دوست داشتم این بازی را ببریم و به هواداران عیدی بدهیم که خداراشکر این کار را انجام دادیم.  شرایطم بد نبود و وقتی تیمی می برد، کل اعضای تیم خوب کار کردند و به هواداران استقلال تبریک می گویم.

مدافع استقلال درباره اولین برد شفر در دربی بیان کرد: پارسال هم این تجربه را داشتیم که پرسپولیس را ببریم. این بازی ما از همه لحاظ خوب بودیم. در نیمه اول هم خوب بازی کردیم و توانستیم 3 امتیاز را بگیریم.

نورافکن درباره جو خوب در ورزشگاه خاطرنشان کرد: رییس فیفا برای این بازی آمده بود و جو ورزشگاه را تحت تاثیر قرار داده بود. این مساله به کیفیت بازی و نظم هواداران کمک کرد.

وی درباره مصدومیتش افزود: تا آخرین لحظه هم شرایط پایم اجازه نمی داد بازی کنم. طول درمانم باقی مانده بود اما به خاطر هواداران بازی کردم.

نورافکن درباره جر و بحثی که با روزبه چشمی در اواخر مسابقه داشت، گفت: در رختکن هم صحبت کردیم. جر و بحثی بین ما شد اما این عادی است. شاید زمانی من از او ناراحت شوم و شاید او ناراحت شود. اما در رختکن صحبت کردیم و همه چیز حل شد.

وی درباره شایعه دلخوری اش از شفر به دلیل بازی در دفاع چپ اظهار کرد: من از اول هم به سرمربی تیم گفتم هرجا استقلال نیاز داشته باشد، با تمام توان بازی می کنم.

نورافکن در پایان گفت: پادوانی جدا از اینکه فوتبالیست خوبی است انسان خوش قلب و خوش اخلاقی است و دوست داشتیم این برد را تقدیم به پادوانی کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز دربی 86 استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال