نورافکن: برای صعود به با هم بودن نیاز داریم

مدافع هافبک جوان استقلال می گوید که این تیم با شکست الهلال خود را مدعی صعود کرده است....

به گزارش مدال،امید نورافکن در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره پیروزی تیمش مقابل الهلال عربستان گفت: خدا را شکر می کنم که سه امتیاز مصاف حساس با الهلال را کسب کردیم و توانستیم خودمان را در جمع مدعیان صعود از گروه قرار دهیم. ما باید شرایط خوبمان را حفظ کنیم تا بتوانیم از گروه صعود کنیم. این اتفاق نیاز به تمرین زیاد و باهم بودن دارد. ما همه تلاشمان را می کنیم تا به این مهم برسیم.

وی درباره عملکرد خودش در این بازی گفت: فکر می کنم تقریبا آنچه را که می خواستم به نمایش بگذارم را توانستم اجرا کنم. من همیشه دوست دارم به استقلال کمک کنم و هر بازی ای که نتوانم به میدان بروم حسرتش را می خورم. به هرحال خوشحالم که با پیروزی برابر الهلال می توانیم به بازی های بعدی راحت تر فکر کنیم. ما وقت خوشحالی زیادی نداریم و باید خیلی زود آماده بازی با سپاهان شویم. ما برای سه امتیاز بازی با سپاهان انگیزه زیادی داریم و می خواهیم به موفقیت برسیم.

این بازیکن جوان استقلال در پاسخ به این سوال که چقدر حواشی مختلف می تواند روی عملکرد او و هم تیمی هایش اثر بگذارد، اظهار کرد: استقلال تیم بزرگی است. استقلال در هر بازی محکوم به برد است و این خواست هواداران است. همه بازیکنان این مسئله را به خوبی می دانند. بهتر است در روزهای سخت نیز از بازیکنان حمایت شود تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند. این اتفاق باید از طرف هواداران رخ دهد. ما به آنها نیاز داریم و یار دوازدهم ما هستند و در کنار آنها می توانیم دست به کارهای بزرگی بزنیم.

او درباره آینده خودش در استقلال هم گفت: من تلاش می کنم در بازی های باقی مانده به استقلال کمک کنم و بهترین عملکرد را داشته باشم. در پایان فصل هم اگر باشگاه به من پیشنهاد تمدید قرارداد دهد، با تمام علاقه قبول می کنم.

نورافکن در پایان با بیان اینکه در این مقطع حمایت هواداران از هم تیمی هایش می تواند کارساز باشد، گفت: هواداران سرمایه اصلی باشگاه هستند و ما هرکاری میکنیم برای آنهاست. هواداران استقلال مالک اصلی باشگاه هستند و مطمئن باشید با حمایت آنها قدرت و انرژی ما چند برابر میشود.

تگ ها


فوتبال استقلال لیگ برتر خلیج فارس AFC Champions League فوتبال