نورافکن : برای من استقلال و تیم ملی مهم است

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین - تماشاگران امروز نوشت:هافبک استقلالی ها می گوید:سال بعد نتیجه ای بهتر از نایب قهرمانی برای استقلال می خواهیم ......

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین - تماشاگران امروز نوشت:هافبک استقلالی ها می گوید:سال بعد نتیجه ای بهتر از نایب قهرمانی برای استقلال می خواهیم ...

به گزارش مدال به نقل از خبر آنلاین - تماشاگران امروز نوشت:هافبک استقلالی ها می گوید:«سال بعد نتیجه ای بهتر از نایب قهرمانی برای استقلال می خواهیم

امید نورافکن و یک دغدغه بزرگ برای استقلالی ها.قرارداد امید با آبی ها به اتمام رسیده است و علی منصور و هواداران نگران این اتفاق هستند.استقلال سال بعد ماموریت بزرگتری دارد ضمن اینکه امسال هم در لیگ قهرمانان آسیا حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و بدون شک حضور نورافکن می تواند کمک بزرگی به این تیم بکند.

باشگاه رسما اعلام کرد که نمی تواند اجازه بدهد که تو به همراه تیم ملی در اردوی تیم ملی جوانان باشی.

من حرفی در این مورد نمی زنم.فعلا می خواهم تمرکز داشته باشم.من سرباز ایران و سرباز استقلال هستم.هر کجا که دستور بدهند بازی می کنم.

ماجرای قراردادت با استقلال به کجا رسید؟تمدید می کنی؟

فعلا تمرکزم روی بازی های آسیایی است.من پیشنهاد از تیم های خارجی دارم اما اگر شرایط در استقلال خوب باشد چرا که نه،تمدید می کنم.من همیشه سعی کرده ام بهترین بازی هایم را برای استقلال انجام بدهم.اگر همه چیز خوب باشد حتما قراردادم با استقلال بیش از یک سال خواهد بود.

بازی با التعاون را چطور می بینی؟

یک جورهایی صعود ما به مرحله بعد قطعی شده است اما نباید چیزی را دست کم گرفت.تمام تلاش خودمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم.پس از نایب قهرمانی حالا هدف ما لیگ قهرمانان آسیاست.می خواهیم نتایجی بگیریم که در حد و اندازه استقلال باشد.شک نداشته باشید برای فصل آینده هم بیشترین تلاش را خواهیم کرد تا استقلال نتیجه ای بهتر از نایب قهرمانی بگیرد.

به تیم ملی بزرگسالان هم فکر می کنی؟

حتما.من همیشه تمام تلاشم این است که رو به جلو حرکت کنم.رو به جلو پیش بروم و به موفقیت های زیادی برسم.امیدوارم در هر کجا که بازی می کنم برای تیمم مثمر ثمر باشم.چه استقلال،چه تیم ملی جوانان و چه تیم ملی بزرگسالان.