نورافکن تیم امید را در اندونزی همراهی می‌کند

برخلاف اخبار منتشر شده مبنی بر حضور امید نورافکن به همراه تیم ملی بزرگسالان در اردن، این بازیکن قرار است تیم امید را همراهی کند....

به گزارش مدال، تیم امید ایران در حالی قرار است با هدایت حمید استیلی خود را آماده مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ کند که در بازی‌های گذشته یوز‌های جوان نتایج خوبی را کسب کردند و فوتبال دوستان امید دارند تا این تیم طلسم نرفتن به المپیک را بشکند.

تیم امید قرار است در اردوی آبان ماه به مصاف اندونزی برود و ۲ بازی تدارکاتی با این تیم انجام دهد که تمرینات این تیم با ۱۶ بازیکن از دیروز (چهارشنبه) آغاز شده است. امید‌ها که خود را برای مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ آماده می‌کنند، در اندونزی به مصاف امید‌های این کشور می‌روند و سپس به ایران باز می‌گردند.

همچنین پیش از این خبر‌هایی منتشر شده بود که تیم امید در ترکیه با تیم ملی اوکراین بازی دوستانه‌ای برگزار خواهد کرد که هنوز این بازی قطعی نشده است.

در روز‌های گذشته برخی‌ها اعلام کردند که امید نورافکن همراه با تیم بزرگسالان به اردن می‌رود تا مقابل عراق حاضر شود، اما کاپیتان تیم فوتبال امید ایران همراه با یوز‌های جوان راهی اندونزی خواهد شد تا مقابل این تیم بازی کند.

یوز‌های جوان در مسابقات مقدماتی المپیک با تیم‌های کره جنوبی، ازبکستان و چین همگروه هستند و کار سختی برای صعود به المپیک دارند.

بیشتر بخوانید:

برنامه جدید تیم امید اعلام شد

تگ ها


تیم امید ایران امید ایران تیم فوتبال امید ایران تیم ملی امید ایران امید نورافکن نورافکن سپاهان نورافکن تیم امید نورافکن تیم ملی امید امید نورافکن سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال