نورافکن در سپاهان ماندنی شد

سرپرست باشگاه سپاهان از اعلام آمادگی شارلوا برای تمدید انتقال قرضی نورافکن یا حتی انتقال قطعی این بازیکن به اصفهان خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، امید نورافکن که بعد از جدایی از استقلال با تیم شارلوای بلژیک قرارداد بلندمدتی امضا کرد، مدتی است که به صورت قرضی در ترکیب سپاهان به میدان می رود.


زردپوشان اصفهانی در حالی که لیگ بلژیک به پایان رسیده، این روزها مذاکرات خود را با شارلوا بر سر قطعی کردن انتقال نورافکن به سپاهان آغاز کردند. نیکفر با اینکه از اعلام آمادگی باشگاه بلژیکی برای ادامه حضور نورافکن در سپاهان خبر داده، اما هنوز درباره انتقال قطعی این بازیکن به صورت قاطعانه نظری نمی دهد.


سرپرست باشگاه سپاهان در این باره گفت: در حال رایزنی با باشگاه شارلوای بلژیک هستیم و هر دو طرف اعلام آمادگی کرده اند که امید نورافکن در تیم سپاهان باشد. با توجه به شرایط فعلی قیمت ارز که قابل پیش بینی نیست، در مورد مبلغ قرارداد این بازیکن نمی توان صحبت کرد و ما در چارچوب بودجه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان عمل می کنیم. اینکه آیا نورافکن همچنان قرضی در جمع سپاهانی ها خواهد ماند یا اینکه قراردادش قطعی می شود این مسائل بستگی به توافقات دو باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و شارلوا دارد.

بیشتر بخوانید:

دو بازیکن سپاهان همچنان درگیر با کرونا

دستبرد تاریخی پرسپولیس به خزانه باشگاه سپاهان!

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران امید نورافکن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال