نوراللهی: بازوبند کاپیتانی دست من امانت است

احمد نوراللهی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازوبند کاپیتانی پرسپولیس امانتی است دست من و خوشحالم در روزی که کاپیتان تیم بودم در دربی پیروز شدیم....

احمد نوراللهی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازوبند کاپیتانی پرسپولیس امانتی است دست من و خوشحالم در روزی که کاپیتان تیم بودم در دربی پیروز شدیم.

به گزارش مدال، احمد نوراللهی در خصوص برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۹۰ اظهار داشت: بازی سختی بود و دربی همیشه شرایط خاص خود را دارد. خداراشکر می‌کنیم که ۳ امتیاز این بازی مهم را گرفتیم و هواداران را خوشحال کردیم.

وی در مورد درگیری‌های داخل زمین و اینکه گفته می‌شود برخی از بازیکنان استقلال فحاشی کرده‌اند، گفت: درگیری در این بازی در ۴، ۳ صحنه رخ داد. البته این درگیری‌ها در دربی طبیعی است.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره بستن بازوبند کاپیتانی این تیم در بازی با استقلال، تصریح کرد: بازوبند کاپیتانی پرسپولیس امانتی است دست من و خوشحالم در روزی که کاپیتان تیم بودم در دربی پیروز شدیم. سیدجلال حسینی، حسین ماهینی و امید عالیشاه کاپیتان‌های پرسپولیس هستند و من هم در حد توان در میانه میدان جنگیدم و تلاش کردم تا بازی را ببریم.

اخبار مرتبط:

صحبت‌های احمد نوراللهی پس از بازی با استقلال/ ویدیو

نوراللهی: بازی‌های سختی در پیش داریم/ بردن در دربی آسان نیست

 

 

تگ ها


پرسپولیس اخبار دربی ۹۰ دربی 90 احمد نوراللهی کاپیتانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال