نوراللهی: بودیمیر بازیکن باکیفیتی است، نیاز به زمان دارد

بودیمیر بازیکن بسیار باکیفیتی است و ما در تمرینات می‌بینیم او چه عملکردی دارد، به هرحال بازیکن خارجی زمان لازم دارد تا بتواند خود را در تیم جا بیندازد....

بودیمیر بازیکن بسیار باکیفیتی است و ما در تمرینات می‌بینیم او چه عملکردی دارد، به هرحال بازیکن خارجی زمان لازم دارد تا بتواند خود را در تیم جا بیندازد.

به گزارش مدال، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از چند هفته که زیر فشار انتقادات قرار داشت، موفق شد پنجشنبه در یک بازی کاملا برتر و تاکتیکی تیم صنعت نفت آبادان را با یک گل شکست دهد و این درحالی است که شاگردان برانکو ایوانکوویچ اگر قدر موقعیت‌های خود را می‌دانستند، می‌توانستند یکی از پرگل‌ترین بازی‌های این فصل لیگ برتر را پشت‌سر بگذارند. سراغ بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس رفتیم تا درخصوص این بازی و موارد دیگر نظراتش را جویا شویم.

 

برخلاف بازی‌های قبلی عملکرد خوبی مقابل نفت داشتید.
خوشبختانه بازی خیلی خوبی انجام دادیم و یک گل زدیم، درحالی که می‌توانستیم گل‌های بیشتری را هم به ثمر برسانیم اما در هر حال مهم 3 امتیازی بود که گرفتیم. امیدوارم این روند در بازی‌های آینده هم ادامه داشته باشد تا بتوانیم در کورس قهرمانی بمانیم و دل هواداران‌مان را شاد کنیم. البته بازی با نفت دیگر برای ما تمام شد، از حالا باید به بازی با پاختاکور ازبکستان فکر کنیم.


فکر می‌کنی در دوره جدید لیگ قهرمانان چه نتایجی رقم می‌زنید؟
به هرحال ما به‌عنوان نایب‌قهرمان آسیا وارد این دور از رقابت‌ها می‌شویم و تیم‌های حریف و رقبا قطعا با آمادگی و توان بیشتر روبه‌روی ما حاضر می‌شوند. می‌دانیم بازی سختی مقابل نماینده ازبکستان داریم، چراکه آنها فوتبال را قدرتی و محکم بازی می‌کنند. ما پیش از این مقابل تیم‌های ازبکستانی بازی کردیم اما برای موفقیت باید قدم اول را محکم برداریم.

 

مقابل نفت آبادان به نظر می‌آمد بازیکنان کمک می‌کردند تا بودیمیر بتواند گل‌زنی کند. دلیلش چه بود؟
بودیمیر بازیکن بسیار باکیفیتی است و ما در تمرینات می‌بینیم او چه عملکردی دارد، به هرحال بازیکن خارجی زمان لازم دارد تا بتواند خود را در تیم جا بیندازد. دیدید در بازی با نفت آبادان، بودیمیر چه پاس خوبی به علی علیپور داد و با همین پاس گل برنده شدیم، البته او در جریان بازی هم کمک زیادی به ما کرد و اگر خوش‌شانس بود، حتی می‌توانست گل هم بزند. به نظر من بودیمیر بازیکن باکیفیت و خوبی است اما برای جا افتادن در ترکیب تیم به زمان بیشتری نیاز دارد. من مطمئن هستم او در آینده به پرسپولیس کمک‌های بیشتری می‌کند.

 

داوری بازی هم حرف و حدیث‌های زیادی داشت. نظرت درخصوص داوری چیست؟
به نظر من داوری مشکل خاصی نداشت، اما در اواخر بازی روی سروش رفیعی به نظرم پنالتی شد و نمی‌دانم چرا داور آن صحنه را پنالتی نگرفت، البته این اعتراض‌ها به داوری همیشه وجود دارد و ما باید تمرکزمان روی کار خودمان باشد و به بازی‌های خودمان فکر کنیم، ما باید با قدرت کارمان را ادامه دهیم تا بتوانیم هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

 

برخی پرسپولیسی‌ها عقیده دارند ظاهرا عمدی در کار است تا پرسپولیس نتیجه نگیرد. نظر خودت چیست؟
ما واقعا تحت فشار هستیم، چراکه فشردگی مسابقات ما زیاد است و این مساله به ما ضربه می‌زند. امیدوارم برنامه‌ریزی به‌گونه‌ای باشد که به پرسپولیس کمک شود. این فشردگی مسابقات کار ما را سخت کرده و دیدید چند مصدوم در تیم ما وجود دارد، البته در روزهای گذشته از نظر داوری هم هجمه‌ای روی ما بود که امیدوارم این مسائل دیگر ادامه پیدا نکند.