نوراللهی:زمین خوبی برای تمرین نداریم/کارمان برای موفقیت‌ خیلی سخت است

هافبک تیم پرسپولیس گفت: امسال می‌خواهیم در آسیا موفق باشیم و این مسئله به همدلی همه نیاز دارد....

هافبک تیم پرسپولیس گفت: امسال می‌خواهیم در آسیا موفق باشیم و این مسئله به همدلی همه نیاز دارد.

به گزارش مدال،احمد نوراللهی در حاشیه تمرین امروز این تیم و در مورد اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان گفت: این بازی برای ما مهم است. با توجه به اینکه حریفان سرسختی در این گروه داریم، به سه امتیاز این بازی نیاز داریم. امیدوارم که روز سه‌شنبه مقابل پاختاکور موفق باشیم.

نوراللهی در پاسخ به این سوال که آیا امسال هم به عنوان مدعی قهرمانی وارد لیگ قهرمانان آسیا می‌شوند، گفت: ما پارسال تا فینال رفتیم، اما مشکلات زیادی داشتیم که همه آنها را می‌دانند. امسال می‌خواهیم موفق باشیم و این مسئله به همدلی همه ما یعنی هواداران، باشگاه، مربیان و بازیکنان نیاز دارد. امیدوارم روز سه‌شنبه و مقابل پاختاکور خودمان را نشان بدهیم و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

هافبک تیم پرسپولیس در خصوص کیفیت زمین تمرین این تیم گفت: شرایط را می‌دانید. زمین خوبی نداریم، پرسپولیس تیمی است که روی زمین خوب بازی می‌کند، اما ما فقط در ورزشگاه آزادی یک زمین خوب داریم که می‌توانیم روی آن بازی کنیم. در آسیا شرایط بهتر است، امیدوارم این مشکلات برطرف شوند، مدیریت هم قول داده که مشکلات را مرتفع کند، امیدوارم هرچه زودتر یک زمین خوب پیدا کنند تا بتوانیم خوب تمرین کنیم و نمایش خوبی در بازی‌ها داشته باشیم.

وی در واکنش به پرسش یکی از خبرنگاران در ارتباط با اینکه چرا او بعد بلافاصله بعد از جام ملت‌ها برای همراهی پرسپولیس در بازی سپیدرود اعلام آمادگی کرد و فکر نمی‌کرد این فشرده بازی کردن باعث مصدومیتش شود گفت: بعد از جام ملت‌ها ما بازی سختی را مقابل سپیدرود داشتیم و یکی دو بازیکن مهم تیم هم محروم بودند، به این خاطر خودم به برانکو زنگ زدم و گفتم مشکلی برای بازی با سپیدرود ندارم. به‌هرحال من حتی یک درصد هم بتوانم به تیم کمک کنم، از این کار دریغ نخواهم کرد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما 44 روز در اردوی تیم ملی بودیم و با وجود خستگی زیاد رفتم رشت و بازی کردم و خدا را شکر پرسپولیس سپیدرود را برد. الان هم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی قرار داریم. نه من، بلکه همه بازیکنان با درد و مصدومیت در بازی‌ها حاضر می‌شویم. همان‌طور که می‌بینید مسابقات هم فشرده است و هر چهار روز یک بار انجام می‌شود. به هر صورت امیدواریم تا پایان فصل بتوانیم خوب ریکاوری کرده و کمترین مصدومیت را برای بازی‌ها داشته باشیم.