نوراللهی لژیونر می شود!

هواداران پرسپولیس معتقد هستند که هافبک تیم شان به زودی لژیونر خواهد شد! به گزارش خبرنگار مدال، امروز لیست 28 نفره تیم ملی برای ار ......

هواداران پرسپولیس معتقد هستند که هافبک تیم شان به زودی لژیونر خواهد شد!
به گزارش خبرنگار مدال، امروز لیست 28 نفره تیم ملی برای اردوی پیش رو اعلام شد که از تیم پرسپولیس 2 نفر در این لیست حضور حضور داشتند. دعوت از علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به عنوان 2 نماینده از تیم پرسپولیس در تیم ملی واکنش های زیادی را از سوی هواداران این تیم در پی داشت. پرسپولیسی ها هنوز هم اعتقاد دارند که باید بازیکنان بیشتری از تیم شان به تیم ملی دعوت شد؛ آنها بازیکنانی نظیر سیدجلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا و شجاع خلیل زاده را هم لایق دعوت شدن به تیم ملی می دانند.
هواداران پرسپولیس مدت هاست که به تصمیمات اتخاذ شده از سوی کارلوس کی روش معترض هستند و به نوعی تصمیمات سرمربی تیم ملی را غرض ورزی های وی به دلیل احتلافاتش با برانکو ایوانکوویچ می دانند. 
از آنجایی که در سال های اخیر شاهد بودیم بازیکنان ملی پوش لژیونر شده و یا بازیکنانی که لژیونر بوده اند ملی پوش شده اند حالا هواداران پرسپولیس با حمله دوباره به سرمربی تیم ملی می گویند که قطعا احمد نوراللهی هم به زودی با خواسته کی روش لژیونر خواهد شد. نوراللهی که تا انتهای فصل جاری با پرسپولیس قرار داد داشت در ابتدای فصل با سرخ پوشان تمدید کرد و تا آخر لیگ نوزدهم با سرخ ها قرارداد دارد.
پیش از آغاز فصل امیری، احمدزاده و محرمی از پرسپولیس لژیونر شدند که هواداران پرسپولیس لژیونر شدن امیری و محرمی را تا حدود زیادی تحت تاثیر تصمیمات کی روش می دانند و استنادشان هم به این مسئله است که محرمی درست بعد از لژیونر شدن به تیم ملی دعوت شد در حالی که در زمان حضور در پرسپولیس علی رغم درخششی که داشت هرگز از سوی کی روش به تیم ملی دعوت نشد.
باید دید این حدس و گمان ها تا چه حد رنگ واقعیت به خود می گیرند و آیا شماره 8 سرخ پوشان لژیونر می شود؟! نوراللهی در ابتدای لیگ چهاردهم با تصمیم علی دایی سرخ پوش شد و از زمان به جز مقطعی کوتاه که برای دوران سربازی به تراکتورسازی رفته بود، هرگز پرسپولیس را ترک نکرد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال