نورالهی اتفاق ویژه پرسپولیس در نیمه دوم

نوراللهی در بازی با ماشین سازی فرصت پیدا کرد در نیمه دوم سر جای خودش به میدان برود و به خط حمله نزدیک‌تر شود....

نوراللهی در بازی با ماشین سازی فرصت پیدا کرد در نیمه دوم سر جای خودش به میدان برود و به خط حمله نزدیک‌تر شود.

به گزارش مدال،احمد نوراللهی فصل گذشته جلوتر از کمال کامیابی‌نیا در زمره هافبک‌های هجومی پرسپولیس به میدان می‌رفت.به گونه ای که کامیابی نیا در مرکز میدان مقابل مدافعان پرسپولیس حفره های باز شده در دفاع را پوشش می داد و نورالهی با ازادی عمل بیشتر به عنوان هافبک ازاد به تمام نقاط زمین سرک می کشید و به هر 3 خط کمک می کرد.

اما از ابتدای فصل جدید و با توجه به مصدومیت کمال،نورالهی به عنوان تنها هافبک پرسپولیس با خصوصیات تدافغی نقش کامیابی نیا را بازی می کرد و سعی داشت کمک حال خط دفاع باشد.اما نکته جالب بازی دیروز این بود که کالدرون در پست کامیابی نیا محسن ربیع خواه را به میدان فرستاد و نورالهی بیرون نشست تا جزو نفراتی باشد که کالدرون به او استراحت می دهد.

 فارغ از اینکه ربیع‌خواه در این بازی چه نمایشی ارایه داد، اتفاق ویژه بازی دیروز سرخ ها این بود که نوراللهی با تصمیم مرد آرژانتینی،فرصت پیدا کرد در نیمه دوم سر جای خودش به میدان برود و به خط حمله نزدیک‌تر شود. مسلما اگر کامیابی‌نیا برگردد و نوراللهی بتواند آزادانه بین هافبک‌های هجومی به میدان برود، کارایی او بیشتر خواهد شد.
حال باید دید در بازی های پیش روی پرسپولیس در لیگ برتر ،ایا کالدرون همچون نیمه دوم بازی با ماشین سازی از زوج ربیع خواه - نورالهی بهره خواهد گرفت یا نه.

بیشتربخوانید:

تدابیر ویژه مشهدی‌ها برای بازی با پرسپولیس

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بازگشت نورالهی به پست اصلی ماشین سازی پرسپولیس حذفی فوتبال