نورالهی:هواداران هوای ما را مقابل پاختاکور داشته باشند

هافبک پرسپولیس گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی داشتیم و بازی قبلی را در لیگ به پیروزی رسیدیم و هماهنگی و کیفیت خوبی داشتیم. امیدوارم استارت خوبی در آسیا داشته باشیم....

هافبک پرسپولیس گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی داشتیم و بازی قبلی را در لیگ به پیروزی رسیدیم و هماهنگی و کیفیت خوبی داشتیم. امیدوارم استارت خوبی در آسیا داشته باشیم.

به گزارش مدال،پرسپولیس بعد از حضور در فینال آسیا در فصل گذشته، اکنون جام جدید این رقابت‌ها را با امیدواری و انگیزه بیشتری برای موفقیت و قهرمانی آغاز خواهد کرد. آنها در شرایطی که با توجه به کمبود بازیکن در فصل گذشته با چالش بزرگی مواجه بودند، در نهایت به فینال راه یافتند و در گام پایانی اما مقابل کاشیما کم آوردند و امیدوارند اینبار با جذب نفرات مدنظر و تقویت تیم خود به موفقیت بزرگتری دست یابند. احمد نوراللهی هافبک این تیم از انگیزه بالای هم‌تیمی‌هایش برای شروع موفق در جدال با پاختاکور خبر می‌دهد.
در همین ارتباط نوراللهی درباره شرایط تیم پیش از جدال با پاختاکور ازبکستان گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی داشتیم و بازی قبلی را در لیگ به پیروزی رسیدیم و هماهنگی و کیفیت خوبی داشتیم. امیدوارم استارت خوبی در آسیا داشته باشیم. با دست خالی و پنجره بسته به فینال رفت و این اتحاد کادرفنی، بازیکنان و هواداران را نشان داد و امیدوارم این فصل بهتر برای ما پیش برود. اکنون بازی با پاختاکور را پیش رو داریم. حریفان بعدی ما السد و الاهلی عربستان هستند و حریفان سختی هستند و امیدوارم به موفقیت برسیم.
وی درباره انتقاداتی که پیش از جدال با نفت آبادان در خصوص کیفیت این تیم می‌شد گفت: یک سری انتقادات وجود داشت و بازی نفت مسجدسلیمان در زمینی برگزار شد که نتوانستیم نمایش تاکتیکی مدنظرمان را اجرا کنیم. پرسپولیس روی زمین خیلی خوب بازی میکند و احتیاج به زمین بهتر داریم. امیدوارم در آسیا خیلی خوب بازی کنیم و نمایش خوبی داشته باشیم.
نوراللهی در خصوص تغییرات تاکتیکی برانکو ایوانکوویچ طی هفته‌های اخیر گفت: در این چند سال آقای برانکو ایوانکوویچ دو سیستم 2-4-4 خطی و لوزی را مورد استفاده قرار می‌دهد و در لوزی خیلی هجومی هستیم و در خطی یک مقدار حالا تدافعی تر می شود. پرسپولیس همیشه هجومی بوده و خواهد بود. اینکه من بازی کنم یا دیگری مهم نیست و مهم این است که تیم برنده باشد.
هافبک سرخپوشان در خصوص اینکه انتقاداتی در خصوص داوری بازی‌های این تیم صورت گرفته نیز گفت: در این چند وقت یک مقدار هجمه روی پرسپولیس بود. در بازی قبلی هم یک پنالتی برای ما نگرفتند. ما کارمان را می کنیم و مهم نیست. با تلاش بازیکنان و درایت کادرفنی و هوادارانی که پشت ما هستند تلاش خواهیم کرد تا بهترین نتایج را در آسیا کسب کنیم و در لیگ برتر هم قهرمان شویم.
وی با اشاره به جذب بازیکنان جدید از انگیزه تیمش برای دستیابی به رویای قهرمانی آسیا خبر می‌دهد: بازیکنان خیلی خوبی به ما اضافه شدند و خیلی به ما کمک می‌کنند و امیدوارم در آینده نیز کمک کنند. در بازی‌های آسیایی که خصوصا می‌توانند خیلی کمک کنند و یک تیم منسجم را شکل دهیم و برای افتخار بزرگ در آسیا بجنگیم.
هافبک پرسپولیس در خصوص بازی با پاختاکور و حمایت هواداران نیز گفت: ما طی این مدت بزرگترین سرمایه را داشتیم و هواداران نقش پررنگی در موفقیت‌های ما داشتند. مطمئنا در بازی با اولین حریف آسیایی نیز چشم به حضور آنها خواهیم دوخت. خوشبختانه باشگاه نیز درایت مناسبی در این شرایط اقتصادی داشته و با کم کردن قیمت بلیت‌ها اکنون امیدواری بیشتری برای حمایت پررنگ آنها خواهیم داشت. امیدوارم در این بازی هواداران هوای ما را داشته باشند و کمک کنند تا اولین گام را مقتدرانه برداریم و در این گروه سخت شرایط برای ما سخت نشود.