نورشرق: حضور بازیکنان درهیات‌ های فوتبال فقط برای احراز هویت است

نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت گفت:حضور بازیکنان در هیات‌های فوتبال فقط برای احراز هویت آنها است و ثبت قرارداد در سازمان لیگ تنها زمانی انجام می‌شود که باشگاه‌ها بدهی خود را تسویه کنند....

نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت گفت:حضور بازیکنان در هیات‌های فوتبال فقط برای احراز هویت آنها است و ثبت قرارداد در سازمان لیگ تنها زمانی انجام می‌شود که باشگاه‌ها بدهی خود را تسویه کنند.

به گزارش مدال، جمشید نورشرق، در خصوص اینکه قرار است بازیکنان تیم‌های مختلف به هیات‌های فوتبال بروند و چطور باشگاه‌ها بدون دریافت برگه تسویه با کمیته وضعیت تصمیم دارند قراردادهای بازیکنانشان را ثبت کنند گفت: تا آنجایی که من می‌دانم حضور بازیکنان در هیات های فوتبال تنها برای احراز هویت است و ثبت قرارداد آنها در سازمان لیگ انجام می‌شود اما مطمئنا باشگاه‌ها بدون دریافت برگه تسویه حساب از کمیته وضعیت، نمی‌توانند قرارداد خود را ثبت کنند.

وی در خصوص اینکه باشگاه‌ها تا چه زمانی می‌توانند قراردادهای خود را ثبت کنند گفت: این در حیطه اختیارات خودشان است، اگر بدهی خود را صاف نکنند نمی‌توانند از بازیکنانشان استفاده کنند.از طرفی باشگاه‌ها باید در نظر بگیرند تا چه زمانی فرصت دارند قراردادهایشان را ثبت کنند و تا آن زمان فرصت تسویه بدهی هایشان را دارند.

نورشرق در خصوص اینکه ظاهرا باشگاه استقلال باید تا چند روز دیگر بدهی های بازیکنان سابقش را پرداخت کند گفت: ما رقم دقیق بدهی باشگاه استقلال را می‌دانیم ولی آنها باید خودشان به فدراسیون مراجعه کنند و البته این موضوع به اطلاع آنها رسیده است.

 

بیشتر بخوانید:

حمله شدید مدافع پیشین آبی ها به مدیریت استقلال!

هادی طباطبایی از دلیل نگرانی اش برای استقلال پرده برداشت!

تگ ها


بازیکنان فوتبال ثبت قرارداد بازیکنان باشگاه استقلال هیئت فوتبال سازمان لیگ رئیس کمیته تعیین وضعیت جمشید نور شرق لیگ برتر خلیج فارس فوتبال