نورشرق: پرونده پاتوسی در نوبت / زمان پرونده شجاعیان شنبه اعلام می شود

جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در مورد پرونده‌های جنجالی داریوش شجاعیان و پاتوسی توضیحاتی ارائه داد....

جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در مورد پرونده‌های جنجالی داریوش شجاعیان و پاتوسی توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش مدال،باشگاه ماشین‌سازی تبریز امروز بیانیه‌ای را در مورد قرارداد داریوش شجاعیان با باشگاه استقلال صادر کرد و در آن اعلام کرد که با توجه به پاس نشدن چک‌های باشگاه استقلال این بازیکن باید به ماشین‌سازی برگردد.

در همین بیانیه هم اعلام شده بود که کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در مورد پرونده شجاعی فوت وقت می‌کند و رسیدگی به این پرونده را مسکوت کرده است.

در همین خصوص جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال اظهار داشت: این داستان فوت وقت اصلا درست نیست. چه در دوره ریاست قبلی و چه در دوره جدید هیچ‌وقت چنین نگاهی به پرونده‌ها وجود نداشته است و تمام پرونده‌ها در نوبت رسیدگی قرار گرفته است. با توجه به اینکه ریاست و اعضای پیشین کمیته تعیین وضعیت استعفا دادند نزدیک به سه ماه طول کشید تا احکام ریاست و اعضای جدید کمیته صادر شود، پس طبیعی بوده که به پرونده‌ها در این مدت رسیدگی نشود چون کمیته‌ای وجود نداشت.

وی در مورد اینکه آیا رای این پرونده جنجالی صادر شده یا جزییاتی از این رای قابل گفتن است، تاکید کرد: این به محتویات پرونده ربط دارد و جزو موارد محرمانه است که ما اجازه نداریم در مورد آنها صحبت کنیم. ولی بدانید که این پرونده صددرصد در جریان رسیدگی است. اتفاقا آقای نصیرزاده اخیرا به کمیته تعیین وضعیت مراجعه داشتند و من تمام این موارد را به او گفتم.

رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال درباره زمان جلسه پرونده شجاعیان و ماشین‌سازی هم گفت: شنبه در این خصوص تصمیم‌گیری و اطلاع رسانی می‌شود. در این مدتی که کمیته تعیین وضعیت فعال نبوده نزدیک به هزار پرونده معوقه وجود دارد که باید به همه آنها رسیدگی کنیم. رسیدگی به هر پرونده هم که زمانبر است.

نورشرق در مورد پرونده جنجالی پاتوسی بازیکن آفریقایی استقلال هم عنوان کرد: از جزییات این پرونده چیزی به ذهن ندارم اما اگر این پرونده جدید باشد باید بگویم که در نوبت ارجاع است. ما و باشگاه مربوطه باید باهم تبادل لوایح داشته باشیم تا بعد از آن این پرونده در نوبت رسیدگی قرار بگیرد.