نورمحمدی: دوست دارم برای کریمی بازی کنم

مدافع سابق پرسپولیس می گوید این تیم شانس زیادی برای قهرمانی در آسیا دارد ......

مدافع سابق پرسپولیس می گوید این تیم شانس زیادی برای قهرمانی در آسیا دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر: رضا نورمحمدی درباره خریدهای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات به خبرنگار مهر، گفت: فکر می کنم خریدهای مناسبی توسط برانکو انجام شده است. او خواسته نقاط ضعفی که پرسپولیس در فصل قبل داشت را با خرید چند مهره برطرف کند. باشگاه مهره های خوبی هم گرفته است. این تیم می تواند در آسیا هم راه موفقیتش را ادامه دهد. به نظرم پرسپولیس مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است.

مدافع اسبق پرسپولیسی ها درباره رفاقت دنباله دار خود با بازیکنان فعلی این تیم صحبت کرد و اظهار داشت: بچه های تیم همه جوره با معرفت مانده اند. رفقایی در همین پرسپولیس دارم که خوشحال می شوم وقتی می بینیم چنین افرادی پیراهن پرسپولیس را بر تن می کنند. هنوز هم رابطه تنگاتنگی با آنها دارم و طبیعی است اخبار تیم محبوبم را هم پیگیر باشم.

نورمحمدی درباره اینکه گفته می شود در لیست علی کریمی برای پیوستن به نفت تهران قرار دارد گفت: صحبت هایی در این زمینه شده است اما هنوط هیچ چیز قطعی نشده است. شک نکنید دوست دارم برای تیمی بازی کنم که سرمربی اش علی کریمی می شود. هنوز صحبت های رسمی رخ نداده که بخواهم به آن بپردازم اما اگر به من بگویید حاضری با علی آقا کار کنی باید بگویم صد درصد!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال